امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:04:51

دوربین خبر

کد مطلب : 10818 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 دی 1396 -ساعت : 08:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 عزل و نصب ها ، نفوذ در حد تعیین یک مدیر مدرسه و درمانگاه  به عنوان یک فساد در شبکه های مدیریتی استان مازندران برجسته است

استاندار مازندران:

عزل و نصب ها ، نفوذ در حد تعیین یک مدیر مدرسه و درمانگاه به عنوان یک فساد در شبکه های مدیریتی استان مازندران برجسته است

به گزارش دوربین خبر،استاندار مازندران عزل و نصب ها ، نفوذ در حد تعیین یک مدیرمدرسه و درمانگاه را به عنوان یک فساد در شبکه های مدیریتی استان توصیف کرد و گفت: امروز مردم از پارتی بازی های ناشی از فساد مدیریت در استان به #ستوه در آمده اند.

محمد اسلامی روز شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان مازندران افزود: امروز مداخله در شبکه مدیریتی از گروه ها ، جناح ها ، اشخاص حقیقی و حقوقی بیداد می کند.

وی با بیان اینکه هر مسئولی نفوذی یک گروه و شخصی در نهادهای دولتی و خصوصی شده است، اظهار داشت: مردم مازندران در گرفتن خدمات با انواع پارتی بازی ها مواجه می شوند.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه شبکه مدیریتی استان را در راستای حل مشکلات مردم اصلاح و حل و فصل می کنم، ادامه داد: امروز حتی در انتخاب یک مدیر مدرسه و درمانگاه استان دخالت های همه جانبه صورت می گیرد.

استاندار مازندران با تاکید بر این که ملاک در گزینش مدیران صلاحیت و توانمندی افراد است ، گفت : مدیران برای ماندنشان در مسند مدیریتی در دولت دوازدهم به دنبال سفارش گرفتن از سوی برخی افراد برای مدیریت ارشد استانی نباشند.

اسلامی اظهار داشت: امروز مدیران باید با بودجه کم دولتی و با استفاده از مشارکت جدی بخش خصوصی استان مازندران را توسعه بدهند ، یعنی دغدغه اشتغال حل شود و رونق اقتصادی بوجود بیاید.

وی با اشاره به اینکه کادر سازی و جوانگرایی مدیریتی در مازندران را انجام می دهیم ،گفت: باید با بزرگان که سابقه بالایی دارند در مدیریت جدید استان خداحافظی کنیم و این را باید بپذیرند که با مدیریت جوان نشاط و شادابی در جامعه نیز بوجود خواهد آمد.

????اسلامی با بیان اینکه تنها چیزی که در استان مازندران به آن توجه نشدخواست عمومی آنان است، گفت: اتفاقات اخیر کشور قابل پیش بینی بوده و من نیز اتفاقات امروز مردم را پیش بینی می کردم.

????استاندار مازندران با اشاره به اینکه مازندران مصایب گوناگونی دارد که باید حل شود و برای حل آن نیز برنامه دارم ،گفت: محرومیت زدایی ، اشتغال زایی و توانمند سازی به عنوان برنامه اصلی دولت با عملیاتی شدن اقتصادی مقاومتی که راهبرد آن را مقام معظم رهبری ارائه کرده اند ، با قدرت در استان عملیاتی می شود.

اسلامی خاطر نشان کرد: محیط زیست، منابع طبیعی ، جنگل داری ، تامین اجتماعی ، اداره مالیات و دارایی و بانک های استان هر کدام از مصوبات قانون برداشت های متفاوتی دارند که باید اصلاح شود.

وی با بیان اینکه باید به خواسته های به حق مردم رسیدگی و پاسخگو باشیم، گفت: بررسی ها نشان داده است که منابع بانک ها به فعالان اقتصادی که اهلیت داشته اند، پرداخت نشده است .

وی اظهار داشت: امروز پس از سه جلسه شورای گفت و گو بخش خصوصی با دولت در مازندران را در طی 2 ماهه گذشته حضور خود به عنوان استاندار برگزار کرده ایم اما هنوز متوجه نشده ایم مشکلات فعالان اقتصادی چیست؟ چراکه از پیچیدگی های خاصی برخوردار شده است./
#منبع_ایرنا

لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : عزل و نصب ها ، نفوذ در حد تعیین یک مدیر مدرسه و درمانگاه به عنوان یک فساد در شبکه های مدیریتی استان مازندران برجسته است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir