امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 12:50:52

دوربین خبر

کد مطلب : 12405 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 دی 1396 -ساعت : 09:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سامانه دادور در مازندران  راه اندازی می شود

مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران:

سامانه دادور در مازندران راه اندازی می شود

به گزارش دوربین خبر،خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران در دوازدهمین جلسه شورای اداری گفت:سامانه دادور سامانه رسیدگی به شکایات متقاضیان خواهان مجوز کسب و کار است و تسهیلگری در اشتغالزایی مهمترین هدف فعالیت دستگاه های اجرایی به شمار می آید.
او با بیان اینکه در مازندران فصاسازی وتبلیغات دهه مبارک فجر اهمیت دارد افزود:راه اندازی طرح های عمرانی در دهه فجر برنامه ربزی شده است.
او برنامه ریزی برای حضور در راهپیمایی
22 بهمن را خواستار شد.
خیریانپور در ادامه تصریح کرد:44 ساعت کاری برای 6 روز کاری باید تنظیم شود و همه دستگاه ها ملزم به اجرا هستند.
قاسم پیشه مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران گفت:چالش های درون زا و برون زا در کنار مقررات زاید،بی نظمی،اقتصاد نفتی،نبود شفافیت مالی سبب ریسک بالای سرمایه گذاری شده است و در این زمینه رتبه قابل توجهی دیده نمی شود.
او با بیان اینکه افزایش و تزریق نقدینگی،افزایش تسهیلات در کانال های غیرتولیدی سبب افزایش قیمت ها شده است افزود:کمبود نقدینگی امروز به چالشی بزرگ بدل شده است و تحرک در افزایش نقدینگی می توانند سبب رونق تولید شود.
او در ادامه وجود تنگناها در تولید را دلیلی در تبیین اقتصاد بیان کرد.
قاسم بیشه در ادامه خاطرنشان کرد:ستاد اقتصاد مقاومتی با هدف ترویج فرهنگ اطلاعات و ارتقا کارکرد سامانه ها دستور العمل مرکز پایش کسب و کار را اعلام کرد.
مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران در ادامه افزود:در مازندران سامانه برخط دریافت انعکاس پیگیری و رسیدگی به شکایات متقاضیان کسب و کار(دادور)راه اندازی می شود.
او همچنین گفت:فرآیند استقرار سامانه در مازندران طی شد و فعالیت کسب و کار و اشتغالزایی نهادها و دستگاه ها با جدیت پیگیری می شود.
وی بر شفاف سازی و کاهش فساد ادا ی و کاهش بروکراسی اداری تاکید کرد و فعالیت این سامانه را موجب امید افزایی فعالان اقتصادی دانست.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : سامانه دادور در مازندران راه اندازی می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir