امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:01:03

دوربین خبر

کد مطلب : 13016 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 بهمن 1396 -ساعت : 16:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در پیاده سازی مدیریت جهادی در استان نیازمند ادبیات واحد هستیم

مدیرکل صداو سیمای مازندران:

در پیاده سازی مدیریت جهادی در استان نیازمند ادبیات واحد هستیم

به گزارش دوربین خبر،

80 طرح عمرانی وفنی.صدا و سیما راه اندازی شد

صادق مقدسی مدیرکل صداو سیمای مازندران در آیین رونمایی از طرح های فنی،پژوهشی و نیز فرهنگی صداو سیمای مرکز مازندران با بیان اینکه اگر مدیرانی روحیه جهادی ندارند خودشان باید صحنه مدیریت را ترک کنند گفت:عزم یکسان برای تحقق گفتمان و دکترین مدیریت جهادی مقام معظم رهبری باید ایجاد شود.
وی با اشاره بر روحیه کار و تلاش و پویایی عوامل و دست اندرکاران صداو سیمای مازندران تصریح کرد:در خصوص مدیریت جهادی در استان نیازمند ادبیات واحد هستیم.
وی به دوران پرشکوه دفاع مقدس در دنبال کردن مدیریت جهادی اشاره کرد و گفت:استاندار نیز به صورت تجربی این دوران را درک کرده اند.
او با اشاره به اجرای ناموفق در اجرای اقتصاد مقاومتی به عنوان یک گفتمان و دکترین خاطرنشان کرد:در رونق تولیدات،افزایش بهره وری و حمایت از صادرات چندان موفق نبودیم و آرمان ما در صدا وسیما اینست تا بتوانیم همه تولید کنندگان را معرفی نماییم .
مدیرکل صداو سیمای مازندران  همچنین افزود:در حوزه کشاورزی 14 رتبه نخست و رتبه نخست مکانیزاسیون را داریم اما هنوز تولید خارجی در روستاهای دوردست مازندران  به فروش می رسد.
او تاکید کرد: باید دید تدبیر مقام معظم رهبری توسط چه عواملی رسوخ دارد.
وی  همچنین با اشاره به آغاز فرآیند جدید در گفتمان سازی اقتصادی اظهارداشت:فضای غیرشفاف اقتصادی در استان متاسفانه رواج یافته است و شاهدیم صادرات رخ نمی دهد.

صادق مقدسی افزود:گزارشگری حقیقت بخشی از وظیفه ذاتی رسانه است و پیاده کردن طرح خوب در استان با مشکلاتی سبب مسکوت بودن طرح ها می شود.
او با اشاره به رسالت رسانه در امیدآفرینی و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود:دستاوردها را با جدیت اعلام می کنیم و همه دستگاه ها فعالیت در این زمینه شروع کردند.
وی در ادامه بیان کرد:دستگاه ها نیز باید بتوانند در رویکرد خود تغییر ایجاد نمایند وصدا و سیما مازندران خودرا دیده بان موضوعات استان می باشد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : در پیاده سازی مدیریت جهادی در استان نیازمند ادبیات واحد هستیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir