امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 02:45:29

دوربین خبر

کد مطلب : 1302 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 خرداد 1396 -ساعت : 12:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیداری و هوشیاری آزادگان و محرومان جهان پیام انقلاب اسلامی مردم ایران/حکومت جهانی اسلامی با رهبری داهیانه مقم معظم رهبری پس از رحلت روح خدا،کشتی انقلاب اسلامی را تا دروازه های تمدن اسلامی موعود هدایت می کند

بیداری و هوشیاری آزادگان و محرومان جهان پیام انقلاب اسلامی مردم ایران/حکومت جهانی اسلامی با رهبری داهیانه مقم معظم رهبری پس از رحلت روح خدا،کشتی انقلاب اسلامی را تا دروازه های تمدن اسلامی موعود هدایت می کند

به گزارش دوربین خبر،شیفتگان مکتب امام روح الله اکنون با گذشت سالیان سال از رحلت آن معمار آزادیخواه خروش و بیداد بر ستم را آموخته و تا رهایی از چنگال ظلم و حرکت به سمت انقلاب محرومان درس مقاومت و جهاد را در صحنه میدان با نگاه به انقلاب ایران به نمایش می گذارند. سمیه فقیه گزارش می دهد...

به گزارش دوربین خبر،روحیه انقلابی گری و بیداری با خروش امام خمینی امروز در جهان راه آزادی را روشن کرده است.

سالگرد ارتحال عالمی از جنس ملکوت در حالی بیست و هشتمین سال خود را می گذراند که شیفتگان مکتب امام روح الله در جای جای جهان با راه انقلاب اسلامی او خروش بر بیداد و ستم را آموخته اند و همراه با  کشتی نجات انقلاب ایران خود را همراه و همگام می بینند .

از هر مرد و زنی که بویی از آزادگی و آزادی خواهی برده  باشد بپرسید مسیر زندگی امام روح الله چگونه تحولی ایجاد کرده است تنها یک پاسخ می دهد و آن اینست انقلاب او معجزه های برای رهایی بود.

اینک که این سال ها گذشته است و تصویر باشکوه تشییع جنازه امام روح الله در فضای مجازی منتشر یافته است بیش از هر زمیان دیگری اوج ارادت مردم با کوچ آن رهبر فرزانه و فرهیخته را می توان درک کرد.

جوانانی که آن روزها نبوده اند در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص میزان علاقمندی به انقلاب و آرمان های اسلامی و انقلابی می گویند:راه امام خمینی هیچگاه گم نمی شود و همه جوانان هم امروز پشت انقلاب و امام و رهبری ایستاده اند .

رزیتا از جوانانی است که از او در خصوص رحلت حضرت امام سوال می پرسم و در پاسخ گفت:شاید خیلی ها فکر کنند الان زمانه عوض شده است اما همه ما امروز و امنیت خودمان را از انقلاب امام داریم.

عبدالحمید عبدالاحد روحانی مبارز انقلابی در گفتگویی با تسنیم اظهار داشت:در قم با پایان یافتن عمر حضرت آیت الله بروجردی برای رژیم ستمشاهی که نقشه های زیادی برای پیاده سازی اسلام امریکایی داشت نقطه امید بخشی آغاز شده بود اما در آن سال ها که برای تحصیلات حوزوی به قم رفته بودیم از نزدیک دیدیم که حضرت امام با اهانت به طلاب مدرسه فیضیه به پا می خیزند و برای زدودن استبداد قیام تاریخی را آغاز می کنند و چون برای نجات ملت قیام کرد در حافظه تاریخ مردم ایران ماندگار شد و با رحلت جانگداز او فوج فوج زن و مرد در عزایش گریستند و همچنان راها و را گرامی نگاه می دارند.

این روحانی مبارز انقلابی تصریح کرد"همه برنامه اولیا الهی و در غیبت صغری و کبری بندگی و عبادت خداست و در این راستا نیز امام خمینی قیام کرد و انقلاب اسلامی را پایه ریزی کرد.

وی تاکید کرد:باید بهترین هدیه در ایام رحلت حضرت امام خمینی را ضمن بهره گیری و بیان علم،بلاغت،فصاحت،خلق نیکو و دیگر ویژگی ها در حدیث حضرت امام کاظم علیه السلام خلاصه نمود که می فرمایند:مردی از قم به پا می خیز و مردم را به سوی حق دعوت می کند و قومی به صداو نگاه و فریاد او قیام می کنند که چون آهن ذوب دیده اند.

روح انقلابی امام روح الله اکنون تمدن اسلامی را وارد مرحله جدیدی کرده است که بینش علوی و منش محمدی با ابعاد مختلف ترسیم زندگی اسلامی در چارچوب انقلاب اسلامی نمایه ای از حکومتی دینی و شیعی را در جهان معرفی کرده و در این مسیر طراران و احراران  چو مصداق آیات قرآنی صاحبان حقیقی خواهند بود.

سالروز ارتحال امام عشق،"امام روح الله " ترسیم قیام مردمی رهبر کبیر انقلاب اسلامی را در جهان دو چندان کرده است و انقلاب اسلامی در حقیقت ترسیمی حقیقی را در حاکمیت مذهب به جهان ارائه می نماید.

  بر این اساس ادبیات مقاومت در میان آزادگان جهان تفسیر شد آن ادبیاتی که منشور راهنمای  تحولات و رخدادها در منطقه راهبردی غرب آسیا و شمال آفریقا و نیز در سرزمین‌های تحت سیطره نظام های استکباری است و هندسه قدرت جهانی اکنون با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری نوید بخش تداوم تمدن اسلامی است.

گزارش:سمیه فقیه

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بیداری و هوشیاری آزادگان و محرومان جهان پیام انقلاب اسلامی مردم ایران/حکومت جهانی اسلامی با رهبری داهیانه مقم معظم رهبری پس از رحلت روح خدا،کشتی انقلاب اسلامی را تا دروازه های تمدن اسلامی موعود هدایت می کند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir