امروز شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 00:33:49

دوربین خبر

کد مطلب : 13720 -تاریخ انتشار : جمعه 06 بهمن 1396 -ساعت : 11:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دشمن هنوز حماسه های مردمی را درک نکرده است

سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور:

دشمن هنوز حماسه های مردمی را درک نکرده است

به گزارش دوربین خبر،

سردار غلام‌حسین غیب‌پرور پنج‌شنبه شب در سالروز گرامیداشت حماسه 6 بهمن‌ماه آمل و چهلمین روز درگذشت شهید قره‌محمدی از مدافعان حرم این شهرستان اظهار کرد: حماسه مردم شهر هزارسنگر آمل یک حماسه ماندگار برایی  انقلاب اسلامی و همیشگی در تاریخ است.

وی افزود: دشمن، ترور شخصیت‌ها در ایران را آغاز کرد و فکر می‌کرد می‌تواند مردم را از راه و خط امام و آرمان‌های انقلاب جدا کند اما این یک اشتباه بزرگ برای آنها بود، لذا می‌بینیم در قضیه آمل دشمن وارد شد و فکر می‌کرد این شهر را به‌راحتی به محاصره خود در می‌آورد اما مردم ایستادگی کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر حضور منافقان در آمل و حمله به مردم بیگناه بیش از این نیز طول می‌کشید، باز هم شاهد مقاومت مردمی بودیم، خاطرنشان کرد: شهرستان آمل در انقلاب و هشت سال دفاع مقدس کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته و اقدامات گردان روح‌الله و یاسر در دفاع مقدس فراموش‌نشدنی است.

غیب‌پرور بیان کرد: شهرستان آمل از 40 شهید مدافع حرم این استان، افتخار تقدیم هشت شهید مدافع حرم را به انقلاب دارد، جوانان برومندی که کیلومترها آن‌طرف‌تر برای دفاع از وطن وارد عمل شدند و شهیدی چون قره‌محمدی با داشتن سه فرزند برای دفاع از وطن و صیانت از حرم آل‌الله به سوریه رفت و در یک جنگ تن به تن به شهادت نائل آمد.

وی با اشاره به فتنه 96 در کشور اضافه کرد: شهر آمل دارای مردمانی دیندار و ریشه‌دار است و در حوادث اخیر به‌خوبی حساب خود را از ضدانقلاب جدا کرد، مردمی که حماسه 6 بهمن‌ماه را خلق کردند و در برابر دشمنان دین و انقلاب ایستادند، امروز با ترقه‌بازی از انقلاب جدا نمی‌شوند.

 رئیس بسیج مستضعفین در پایان گفت: دشمن هیچ‌گاه نتوانست انقلاب اسلامی، نهضت امام راحل و حماسه‌های مردمی در ایران را درک کند و اگر جنگ را بر کشور تحمیل کردند هیچ‌گاه فکر نمی‌کردند که مردم می‌توانند مقاومت کنند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دشمن هنوز حماسه های مردمی را درک نکرده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir