امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:55:06

دوربین خبر

کد مطلب : 15010 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 بهمن 1396 -ساعت : 22:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همایش معلمان جوان در آموزش و پرورش برپا شد

همایش معلمان جوان در آموزش و پرورش برپا شد

به گزارش دوربین خبر،

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران در این همایش گفت: ارائه خدمات آموزشی خوب توسط معلمان جوان  می تواند نتایج مطلوب  تربیتی را در مدارس داشته باشد.

سید علی قاسمی، که در سالن توحید شهرستان بهشهر و در جمع معلمان جوان زیر 15 سال سابقه این شهرستان سخن می گفت، افزود: با تمرکز بر آموزش های مفید در مدارس بسیاری از مشکلات و آسیب های جامعه حل خواهد شد.

وی به اهمیت نشاط اجتماعی  در جامعه پرداخت و اظهار داشت: معلمان پایه های تحول در جامعه هستند و می توانند با افزایش نشاط اجتماعی از وقوع بسیاری از آسیب ها در جامعه جلوگیری کنند .

قاسمی با اشاره به اینکه60 درصد معلمان در آموزش و پرورش مازندران بالای 20 سال سابقه دارند، گفت: از توان همکاران جوان در بهینه کردن شیوه آموزش همراه با تلفیق تجربه و توانمندی استفاده خواهیم کرد.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش بهشهر نیز در سخنانی به  اهمیت جایگاه معلمان جوان در نظام آموزشی اشاره کردو بیان داشت: اولین همایش معلمان جوان  با محوریت انقلاب اسلامی ،جوانان ، خود باوری و پیشرفت علمی برگزار شد .

قربانعلی اصغری موتور محرکه هر سازمانی را نیروی انسانی آن نامیدو افزود:  معلمان جوان می توانند در عرصه های مختلف آموزشی و مدیریتی توانمند  وارد شوند .

گفتنی است در این مراسم  از لوگوی کارگروه تخصصی معلمان جوان بهشهر رونمایی شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : همایش معلمان جوان در آموزش و پرورش برپا شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir