امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:29:55

دوربین خبر

کد مطلب : 15030 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 بهمن 1396 -ساعت : 16:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیران استان باید اقتصاد مقاومتی را یکی از اهداف خود قرار داده و با قاچاق کالا مبارزه و از تولید داخلی حمایت کنیم

مدیر کل دادگستری استان مازندران:

مدیران استان باید اقتصاد مقاومتی را یکی از اهداف خود قرار داده و با قاچاق کالا مبارزه و از تولید داخلی حمایت کنیم

به گزارش دوربین خبر،
قاچاق کالا تیری است بر قلب اقتصاد کشور
رییس کل دادگستری استان مازندران بر استمرا فعالیت کارخانجات در استان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی داد گستری استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین محمد علی تقوی فرد در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان که با حضور سرمایه گذاران، مدیران استانی و روسای بانک های استان برگزار شد، گفت: کسانی که دارای یک اختیار مدیریتی هستند، در دوره مدیریت خود باید برای پیشبرد اهداف جامعه تمام توان و تلاش را به کار کیرند و نباید به دنبال چکاره بودن خود نباشند بلکه به دنبال چه کارهایی باید بکنند، که در دوران مدیریت خود بجا خواهند گذاشت باشند، زیرا تمام این اعمال، رفتار و کارهای ما نزد خداوند برای، مردم و انقلاب ماندگار خواهد ماند و این چیزی است که یک انسان با تقوا به دنبال آن است.
رییس کل دادگستری استان مازندران در ادامه افزود : روسای بانکها باید نگاه ویژه ای به اقتصاد کشور داشته باشند وحمایت لازم را از سرمایه گذاران و تولید کنندگان داشته و نگذارند کارخانجات به این سادگی تعطیل و از چرخه تولید خارج شود. زیرا این کار باعث می شود اقتصاد استان و کشور ضربه ببیند.
حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد افزود : بانکها می توانند با استفاده از کارشناسان مجرب در امور اقتصادی و تولیدی با یک مدیریت خوب کمک شایانی به چرخه تولید و تولید کنندگان داشته و مساعدت های لازم را داشته باشند؛ بصورتی که خود بانک ضررمالی نبیند، بلکه با یک مدیریت خوب و درست هم به چرخه تولید کمک کند و هم به سرمایه خود دسترسی پیدا نماید.
این مقام قضایی افزود : ما مدیران استان باید اقتصاد مقاومتی را یکی از اهداف خود قرار داده و با قاچاق کالا مبارزه و از تولید داخلی حمایت کنیم. زیرا اگر با قاچاق کالا و ارز مبارزه جدی نشود، شاهد رکود و تعطیلی اکثر واحدهای تولیدی کشور خواهیم بود؛ زیرا قاچاق کالا یکی از عواملی مهم در آسیب ‌رساند به اقتصاد کشور خواهد بود و مثل یک گلوله بر قلب اقتصاد کشور است و در حال حاضر دشمنان انقلاب به جنگ اقتصادی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سر دارند و تمام مراکز تولیدی وصنعتی سنگرهای این میدان هستند و مدیران تولید و صنعت فرماندهان و کارگران هم سربازان این میدان هستند.
این مقام ارشد قضایی دراستان درادامه بیان داشت: کالاهای قاچاق وارداتی، گلوله های دشمن به اقتصاد این کشور است و به همه مسئولین و دلسوزان انقلاب توصیه می شود تا در پاسخ به ندای رهبرمعظم و فرمانده شایسته کل قوا، نگذارند که این سنگرها و فرماندها و سربازان به راحتی از دست بروند و در اقتصاد مثل زمان دفاع مقدس، مثل شهدا و رزمندگان مقاومت را پیشه کنند.
رییس کل دادگستری استان مازندران در ادامه افزود: درزمینه قاچاق کالا رسانه ملی نیز می تواند در فرهنگ سازی و آگاهی مردم نقش بسزایی داشته باشد.
رییس دستگاه قضایی استان تاکید کرد: دستگاه قضایی استان همیشه و هر زمان در خدمت تولید کنندگان و سرمایه گذاران بوده و حمایت های لازم را در این زمینه انجام می دهد و می کوشد تا کارخانجات به هیچ عنوان تعطیل نشوند، بلکه بتواند با حمایت های تمامی مسئولین کشوری و استانی بر استمرارفعالیت آنها تلاش نماید.
شایان ذکر است در این جلسه 21 سرمایه گذار حضور داشته که مشکلات آنان از سوی دستگاه قضایی عنوان بررسی و دستورات لازم در خصوص مساعدت مالی از سوی روسای بانک ها صادر شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مدیران استان باید اقتصاد مقاومتی را یکی از اهداف خود قرار داده و با قاچاق کالا مبارزه و از تولید داخلی حمایت کنیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir