امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:11:36

دوربین خبر

کد مطلب : 15078 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 بهمن 1396 -ساعت : 19:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محدودیت های ترافیکی در مازندران. تا 23 بهمن اعمال شد/محدوده محدودیت های ترافیکی...

پلیس راه مازندران:

محدودیت های ترافیکی در مازندران. تا 23 بهمن اعمال شد/محدوده محدودیت های ترافیکی...

به گزارش دوربین خبر،

اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه استان مازندران از اجرای محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان تا روز دوشنبه 23 بهمن ماه خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،"سرهنگ علیرضا قدمی" در تشریح این خبر،گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه،محدوديت ها و ممنوعيت هاي عبور و مرور در محورهاي مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیرهای مجاز جریان ترافیک تردد موتورسیکلت در محورهای کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه تا ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 بهمن ماه ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج به چالوس خاطر نشان کرد: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 13 تا 24 روزهای پنجشنبه 19 ، شنبه 21 و یک شنبه 22 بهمن از مرزن آباد به سمت کرج و بالعکس ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج به سمت مرزن آباد و بالعکس بصورت يكطرفه خواهد بود.

وی با شاره به محور ممنوعیت تردد كليه تریلرها ازمحور هراز ، اظهار داشت: تردد كليه كاميونها وكاميونت ها به استثناي حاملين موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه مورخ های 19 ، 20 و 21 بهمن ماه و همچنین از ساعت 6 صبح روز یکشنبه 22 بهمن ماه تا ساعت 12 روز دوشنبه 23 بهمن ماه از این محور ممنوع مي باشد.

رئیس پلیس راه مازندران همچنین بیان داشت: تردد کليه وسايل نقليه از ساعت 14 تا 24 روزهای شنبه و یکشنبه 21 و 22 بهمن ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 4 بعد از ظهر تا 24 همان روزها با اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) بصورت يک طرفه می باشد.

قدمی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه ،گفت: تردد كليه تريلرها به استثناي حاملين موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 روز جمعه مورخ 20بهمن ماه از قائم شهر به تهران و همچنین از ساعت 8صبح تا 24 روز یکشنبه 22 بهمن ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است .

سرهنگ قدمی در خاتمه از رانندگان خواست: ضمن رعایت ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدارهای پلیسی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 2182934 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .

پلیس مازندرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : محدودیت های ترافیکی در مازندران. تا 23 بهمن اعمال شد/محدوده محدودیت های ترافیکی...

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir