امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:29:47

دوربین خبر

کد مطلب : 15104 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 بهمن 1396 -ساعت : 22:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هدف بزرگ انقلاب اسلامی تامین آسایش و آرامش مردم است

استاندار مازندران در راهپیمایی 22 بهمن:

هدف بزرگ انقلاب اسلامی تامین آسایش و آرامش مردم است

به گزارش دوربین خبر،
مهندس اسلامی استاندار مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ساری در جمع خبرنگاران گفت : مردم هوشمند مازندران در روز ۲۲ بهمن حماسه ای بزرگ خلق کردند.
وی افزود : حضور پرشکوه مردم علوی مازندران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کرد که مردم عزیز ما بر سر پیمان خود با امام و شهدا و مقام معظم رهبری محکم و استوار ایستاده اند .
اسلامی تاکید کرد :هدف بزرگ انقلاب اسلامی تامین آسایش و آرامش مردم است و هدف اصلی همه برنامه ها حل مشکلات مردم و توسعه همه جانبه و پایدار است.
مقام عالی دولت در استان با اشاره به افتتاح صدها طرح و پروژه در دهه فجر در مازندران گفت: تمام همت و تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا زمینه رضایتمندی مردم را فراهم کنیم و در این مسیر به همراهی و مشارکت همه مازندرانیهای عزیز نیازمندیم.
استاندار مازندران از خلق حماسه ماندگار و جاودانه مردم مازندران در روز ۲۲ بهمن در سراسر استان تقدیر و تشکر نمود و گفت : از همه مسئولان ستادهای دهه فجر استان و شهرستانها و کمیته های زیر مجموعه ستاد دهه فجر که برنامه های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب را در استان با شکوه برگزار نمودند تقدیر و تشکر می نمایم.


هدف بزرگ انقلاب اسلامی تامین آسایش و آرامش مردم استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : هدف بزرگ انقلاب اسلامی تامین آسایش و آرامش مردم است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir