امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:55:24

دوربین خبر

کد مطلب : 15366 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 09:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 طرح تحول نظام سلامت با قوت ادامه می یابد

دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت

 طرح تحول نظام سلامت با قوت ادامه می یابد

به گزارش دوربین خبر،

دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت ضمن تاکید بر تدوام طرح تحول نظام سلامت با وجود بدهی یکصد هزار میلیارد ریالی سازمان های بیمه گر به بیمارستان های کشور با قوت و بدون هرگونه وقفه و خدشه گفت:

تاکنون با وجود این مبلغ بدهی ، هیچ خدشه ای در اجرای طرح تحول نظام سلامت و ارائه خدمات درمانی در این چارچوب به بیماران وارد نشده است و خدمات دهی بدون هرگونه وقفه و مشکل ادامه دارد.

اجرای طرح تحول نظام سلامت را یکی از خواسته های مهم مردم از دولت تدبیر و امید بوده است و بعد از اجرای این طرح انجام دستکم 2 میلیون زایمان طبیعی به صورت رایگان در بیمارستان های کشور ثبت شده است .

تاسیس کلینیک های ویژه به منظور ارائه خدمات پزشکی تخصصی با نرخ دولتی به مردم را از دیگر مزیت های طرح تحول نظام سلامت است که براساس آن در این طرح 250 کلینیک ویژه دولتی در کشور تاسیس شده است که از این میزان 120 کلینیک در دهه فجر امسال بهره برداری می شود.

سالانه 150 میلیون نفر از این کلینیک های ویژه دولتی خدمات دریافت می کنند.
ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان زیر هفت سال و مادران باردار را از خدمات کلینیک های ویژه دندانپزشکی در چارچوب طرح تحول نظام سلامت می باشد.

دولت و مجلس و بویژه شخص رئیس جمهوری در ادامه اجرای طرح تحول نظام سلامت مصمم هستند و این طرح با قدرت ادامه می یابد.

تا پیش از اجرای این طرح بیش از 56 درصد هزینه درمان از جیب مردم پرداخت می شد ولی بعد از طرح تحول نظام سلامت این میزان کاهش چشمگیری یافته است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد :  طرح تحول نظام سلامت با قوت ادامه می یابد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir