امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 22:11:23

دوربین خبر

کد مطلب : 15373 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 09:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پيام مستقيم حضور مردم در صحنه، هم بازدارنده، هم سوق دهنده!

صادقعلی رنجبر:

پيام مستقيم حضور مردم در صحنه، هم بازدارنده، هم سوق دهنده!

به گزارش دوربین خبر
‍ دكتر صادقعلى رنجبر در همايش نمايندگان روستاهاى بخش رودپى شمالى در حسينيه ارشاد فرح آباد گفت:پيام مستقيم حضور مردم در صحنه، هم بازدارنده است و هم سوق دهنده!
٢٢ بهمن با شكوه حماسه حضور مردم و جوانان با هر تيپ اجتماعى، دشمن را تا فرسنگها عقب رانده و يا لااقل پشت خاكريزها متوقف ساخته و آنها را منزوى و مهجور مى كند!
و اما در بعد سوق دهندگى، ٢٢ بهمن بسترساز خدمت هر چه بيشتر به مردمى است كه با همه مشكلات، بزرگوارانه به صحنه مى آيند و با لبيك به نداى مقام معظم رهبرى، تمام رشته هاى دشمن را پنبه مى كنند!
خيلى سخت است كه در ميان ملتى با شاخص ها، خانواده هاى شريفى را شاهد باشيم كه زير بار گرانى و بيكارى و رانت و تبعيض، كمر خم كرده و از داشتن فرزندان بيكار در منزل احساس و اظهار شرم كنند!
خانواده هاى كم درآمدى كه قادر به تأمين هزينه هاى روزمره فرزندان بيكارشان نيستند!
خانواده هايى كه به كمترين خدمت قانع اند و حتى در مراجعه به ما التماس اشتغال فرزندان تحصيلكرده خود در مشاغل خدماتى ادارات و سازمانها مى كنند!
آيا مسئولين اجرايى نبايد كمر همت بسته و آستين خدمت بالا بزنند و بجاى وعده هاى توخالى، آدرس ها درست داده و اين دوره سرگردانى خانواده هاى آسيب پذير را به پايان برسانند؟!
در همين شهر فرح آباد، وقتى پروژه پل ارتباطى بين فرح آباد و گوهرباران فعال مى شود، وقتى پروژه سد لاستيكى با چشم انداز اشتغالهاى جانبى به افتتاح نزديك مى شود، وقتى خبر احتمال تحقق بندر گردشگرى فرح آباد حتى در حد يك شايعه در منطقه پخش مى شود!
وقتى اطلاعيه فراخوان رزومه هاى نيروهاى فرهيخته بيكار در فضاى مجاز منتشر مى شود، خانواده ها و جوانان اميدوارى مضاعف نشان داده و كلى به نظام و مسئولين منطقه لبخند مى زنند و ابراز خوشحالى و رضايت مى كنند!
سؤال اينجاست كه آيا نمى توان با كمى تحرك بيشتر و طراحى اينگونه پروژهاى فرصت ساز مثل احداث يك شهرك صنعتى تخصصى در حوزه صنايع دريايى و شيلاتى و بازيهاى آبى، بر اميد و رضايت مردم افزود؟!
آقايان مسئول، بيشتر از اينها احساس مسئوليت كنيد!
لطفا" فعاليت و خلاقيت را در دستور كار خود قرار دهيد و با خدمت به مردم، انقلابى بودن خود را به اثبات برسانيد.


پيام مستقيم حضور مردم در صحنه، هم بازدارنده، هم سوق دهنده!لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پيام مستقيم حضور مردم در صحنه، هم بازدارنده، هم سوق دهنده!

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir