امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 19:55:44

دوربین خبر

کد مطلب : 15516 -تاریخ انتشار : جمعه 27 بهمن 1396 -ساعت : 16:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برخی موانع پیش رو در رامسر با رعایت حداقل ها و الزامات برداشته شود

استاندار مازندران در سفر رامسر:

با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برخی موانع پیش رو در رامسر با رعایت حداقل ها و الزامات برداشته شود

به گزارش دوربین خبر،

اولویت توسعه غرب مازندران بویژه رامسر برمحورگردشگری است

استاندارمازندران صبح امروز با همراهی فرماندار و شهردار رامسر از برخی ظرفیت های گردشگری رامسر ازجمله باغ۳۳هکتاری،بلوارتاریخی معلم و سواحل بازدید کرد.

مهندس اسلامی اظهار داشت:یکی ازنیازهای مردم در مازندران توسعه متوازن بر اساس آمایش سرزمین است.

وی افزود:در غرب استان بویژه رامسر اولویت توسعه نیز در محورگردشگری است.

استاندار مازندران با بیان برخی از جاذبه های بکر رامسر نظیر جنگل ودریا گفت:باید از این ظرفیت ها استفاده کرد تامدت اقامت گردشگران افزایش یابد و امیدواریم با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برخی موانع پیش رو در رامسر با رعایت حداقل ها و الزامات برداشته شود.

وی اظهار داشت :رامسر دارای ظرفیت های بالایی است و باید با ایجاد زیرساخت ها و جاذبه ها مدت اقامت گردشگران و سفر را افزایش داد.

او در بخش دیگری در پاسخ به سوال درپیش بودن ایام نوروز ۹۷ و میزبانی استان از میلیون هاگردشگر گفت:ستاد سفر در استان از دوماه پیش تشکیل شده است و تکالیف روشنی به اعضای ستاد و دستگاههای اجرایی ابلاغ شده و باید به تعهدات و وظایف بدرستی و دقت عمل شود.

وی درپایان گفت:امیدوارم مردم و مسافران با رعایت حفظ محیط زیست و مناطق عاری از زباله شاهد سالی پاک باشیم و باید زباله ها نیز مدیریت شود.


با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برخی موانع پیش رو در رامسر با رعایت حداقل ها و الزامات برداشته شودلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برخی موانع پیش رو در رامسر با رعایت حداقل ها و الزامات برداشته شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir