امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 18:53:52

دوربین خبر

کد مطلب : 1587 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 خرداد 1396 -ساعت : 02:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همنشینی با مهدی فاطمه(عج) را در شب قدر از خداوند بخواهیم/محبان اهل بیت(ع) سرمایه‌دارترین مردم  هستند

حجت‌الاسلام کافی در مصلای ساری:

همنشینی با مهدی فاطمه(عج) را در شب قدر از خداوند بخواهیم/محبان اهل بیت(ع) سرمایه‌دارترین مردم هستند

به گزارش دوربین خبر، استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه هر کس علی(ع) را ندارد از فقیرترین مردم است، گفت:: در شب قدر همنشینی با مهدی فاطمه(عج) را از خداوند بخواهیم.

به گزارش دوربین خبر،بحجت‌الاسلام محسن کافی شنبه‌شب در مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در مصلای شهرستان ساری اظهار کرد: ما برای تکامل آفریده شده‌ایم تا از نقطه صفر به نقطه صد برسیم، اگر به صد رسیدیم کامل هستم.

وی با بیان اینکه حرکت ما طولی نیست و یک دور دایره‌وار است افزود: اگر از جایی که شروع کردیم آخرش هم به آنجا برسیم کامل شده‌ایم، از خدا شروع کردیم و به خدا برسیم. 

استاد حوزه و دانشگاه با اعلام اینکه اگر از خدا شروع کردیم و به دنیا رسیدیم ناقص هستیم خاطرنشان کرد: کمال ما این است که از خدا به خدا برسیم.

کافی بیان کرد: خدا قبل از خلقت آدم، عیسی و موسی، میوه کامل بشریت را دید که درخت بشریت را آبیاری کرد.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌دارترین مردم کسی است که محبت اهل بیت(ع) در قلب دارد ادامه داد: میوه عالم خلقت 14 معصوم هستند، میوه این باغ مهدی فاطمه است و خدا به عشق او به عالم‌روزی می‌دهد.

کافی با بیان اینکه در شب قدر معرفت و محبت امام زمان (ع) را بخواهیم افزود: دلی که عشق مهدی فاطمه را داشته باشد خدا همه چیز به او می‌دهد. 

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه بیان کرد: هر که ولایت اهل بیت را دارد همه چیز دارد و هر کس علی(ع)  را ندارد و یا کم‌رنگ دارد از فقیرترین مردم است.

کافی با بیان اینکه در شب قدر گدایی ولایت کنیم، گفت:  یکی از حاجاتمان در شب قدر از خداوند که بناست تقدیرمان را رقم بزند هم‌نشینی با امام زمان (ع) باشد چرا که هر کس مهدی فاطمه را دارد غم ندارد.

انتهای پیام /86041/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - برسیم - فاطمه - کردیم - دانشگاه - استاد - ادامه - ندارد - ولایت - می‌دهد - بشریت - رسیدیم - بخواهیم - خداوند - مصلای - سرمایه‌دارترین - شهرستان - حجت‌الاسلام - شده‌ایم - افزود -

نظر شما در مورد : همنشینی با مهدی فاطمه(عج) را در شب قدر از خداوند بخواهیم/محبان اهل بیت(ع) سرمایه‌دارترین مردم هستند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir