امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 18:26:29

دوربین خبر

کد مطلب : 17002 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 اسفند 1396 -ساعت : 12:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برندسازی و حضور برندهای معتبر ، زیرساخت های مناسب و امکانات گردشگری نیاز بدیهی در صنعت گردشگری رامسر است/اتفاقی که استاندار مازندران دنبال کرد

یادداشت:عباس ماچیانی

برندسازی و حضور برندهای معتبر ، زیرساخت های مناسب و امکانات گردشگری نیاز بدیهی در صنعت گردشگری رامسر است/اتفاقی که استاندار مازندران دنبال کرد

به گزارش دوربین خبر،آرامشی که هم برند مرکز خرید در رامسر شده و هم رویکرد فرهنگی ، هنری دارد

اکران رایگان فیلم در مرکزخرید بین الملل آرامش رامسر

مدیر عامل شرکت بین المللی برج های آرامش از اکران رایگان فیلم در سینماهای آرامش رامسر خبر داد.

مهندس علی پهلوان نژاد گفت : به مناسبت آغاز به کار سینماهای آرامش از ۸ اسفند ساعت 16 برخی از فیلم های سینمایی در سینمای آرامش اکران می شود.

وی افزود : مردم رامسر می توانند به همراه خانواده های خود به سینماهای آرامش رامسر مراجعه کنند و از فیلم های سینمایی لذت ببرند.

یک اشاره:

واقعیت آن است که رامسر با آن وجاهت فرامرزی خود نیازمند ایجاد زیرساخت های مختلف برای مانایی هرچه بیشتر گردشگران است.

خاطرم هست ، مهندس اسلامی استاندار محترم مازندران با اغاز بکار مسولیت خود در استان ، اولین جلسه شورای اداری را در شهرستان رامسر برگزار نمود و در آن نشست به تحلیل دقیقی از ظرفیت های پیدا و پنهان رامسر پرداخت و اینکه در گذشته نیز به رامسر آمده و ایشان تاکید فراوان داشتند باید زیرساخت های گردشگری ازجمله سالن اجلاس بین المللی و ... برند جهانی در رامسر ایجاد شود.
خوشبختانه در جریان سفر اخیر معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور ، استاندار محترم مدت ۲روزی در رامسرحضور داشتند و از نقاط مختلف بازدید نمودند.

اینها بهانه ای شد تا به این نکته اشاره شود برندسازی و حضور برندهای معتبر ، زیرساخت های مناسب و امکانات گردشگری نیاز بدیهی در صنعت گردشگری است.

بطور مثال تله کابین رامسر برندی برای رامسر است و از نقاط پرجاذبه برای گردشگران داخلی و خارجی است ، خاطرم هست در جشن چهل سالگی تاسیس کنوانسیون رامسرمهمانان عالیرتبه خارجی دربام تله کابین در مه آلودگی جنگل و آبی خزر چنان مات و مبهوت که آثار شیدایی هویدا بود.
واقعیت آن است مرکز خرید بین الملل آرامش نیز یک برند در رامسر شده است.

بارها شاهد بوده ام در فصل تابستان گردشگران عرب تور لیدرهایشان یکی از نقاط رامسر را حضور در مرکز خرید آرامش داشته اند.

کارآفرینی ، اشتغالزایی اولین کارکرد چنین مراکزی است ویژه آنکه با مدیریت بسیارخوب مهندس پهلوان نژادکارهای فرهنگی و هنری و جشنواره ها و نمایشگاه های بین المللی ، ملی ، استانی و شهرستانی در همین مرکز خرید برگزار شده است که از جمله می توان به میزبانی نخستین نمایشگاه بین المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو اشاره داشت و در حوزه هنری نیز اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم یاس.

????آخرین ایده فرهنگی و هنری مهندس پهلوان نژاد در دهه فجر افتتاح پردیس سینمایی آرامش بوده است و خاطرم هست آقای جاودانی مدیرکل محترم فرهنگ وارشاداسلامی در آیین افتتاح این پردیس با بیان آنکه که سرمایه گذاری دراین حوزه همراه با ریسک است به صراحت بیان داشت باید تندیس افردای چون پهلوان نژاد را ساخت و نصب کرد که قطعا تعبیرشان قطعا اشاره به کار بزرگشان است.

واقعیت آن است وجود چنین فضاهایی مثل آرامش و تله کابین باید ارتقا یابد ، هنوز گردشگری دریایی در مازندران مغفول مانده که البته استاندار محترم مازندران روی گردشگری دریایی تاکید و به معاون محترم هماهنگی امور عمرانی ماموریت ویژه در این زمینه داده است

بایدمراکز خرید و زیرساخت هایی چون آرامش هرچه بیشترشود.

باید از سرمایه گذاری در رامسر در چارچوب مشخص و نظامند حمایت شود که خوشبختانه فرماندار محترم شهرستان رامسر نیز نگاه ویژه ای درگردشگری دارد و حضور شهردارانی بومی همراه با نگاه عالی گردشگری نیز فرصتی برای شتاب بخشی توسعه رامسر است.

یادداشت : عباس احمدی ماچیانی/خبرنگار


برندسازی و حضور برندهای معتبر ، زیرساخت های مناسب و امکانات گردشگری نیاز بدیهی در صنعت گردشگری رامسر است/اتفاقی که استاندار مازندران دنبال کردلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : برندسازی و حضور برندهای معتبر ، زیرساخت های مناسب و امکانات گردشگری نیاز بدیهی در صنعت گردشگری رامسر است/اتفاقی که استاندار مازندران دنبال کرد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir