امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 16:46:17

دوربین خبر

کد مطلب : 20416 -تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردین 1397 -ساعت : 12:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با حضور استاندار از دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در نوروز 97 تجلیل شد

با حضور استاندار از دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در نوروز 97 تجلیل شد

به گزارش دوربین خبر، ‎

با حضور استاندار مازندران از مسئولین کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر استان در نوروز 97 تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی، استاندار مازندران در این مراسم، هماهنگی و یکپارچگی حاکم بر ستاد خدمات سفر استان را در تعطیلات نوروز 97، نشانه بلوغ مدیریتی دانست و ابراز نمود: خدمات شایان توجهی از سوی این ستاد به گردشگران و مسافران در ایام نوروز ارایه شده که لازم است بخوبی اطلاع رسانی شود.

استاندار با بیان این که مازندران در طول سال بصورت مستمر با حضور مسافران مواجه است، افزود: فعالیت ستاد خدمات سفر استان دائمی شود.

مقام عالی دولت در مازندران، با بیان این که باید تحلیل دقیقی از روند و کیفیت ارایه خدمات به مسافران داشته باشیم، گفت: کاستی های بخش های مختلف، شناسایی و ضعف ها با اولویت رفع شود. لازم است یک روان سازی در بخش هایی که موانعی وجود دارد صورت گیرد.

اسلامی با اشاره به رشد 5 درصدی حمل و نقل عمومی در ایام تعطیلات نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در سفر به مازندران، بر تقویت این بخش تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: تورگردانی، تعامل با تورگردان ها، هتل داران و فعالان این عرصه افزایش یابد.

وی با اشاره به این که ظرفیت گردشگری مازندران باید به ظرفیت چهار فصل تبدیل شود، تصریح نمود: بسته گردشگری مدیریت شده و سیستمی و برنامه محور تهیه شود.

استاندار بر تهیه یک برنامه کامل و فاخر فرهنگی و هنری بعنوان جاذبه سفر به مازندران تاکید کرد و گفت: مازندران باید از اقتصاد فرهنگ و هنر برخوردار شود.

رییس ستاد خدمات سفر استان، بر آموزش و تربیت نیروی انسانی که به گردشگران خدمات می دهند، تاکید کرد و افزود: با تحقق این مهم می توان یک سیستم در ارایه خدمات ایجاد نمود.

در آغاز این جلسه نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جانشین این ستاد و مسئولین کمیته های بهداشت و درمان، امداد و نجات، خدمات حمل و نقل، کمیته فرهنگی و تنظیم بازار به ارایه گزارش از اقدامات صورت گرفته پرداختند.

گفتنی است در پایان این جلسه با حضور استاندار مازندران از مسئولین کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر استان در نوروز 97 با اهداء لوح تقدیر، تجلیل شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : با حضور استاندار از دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در نوروز 97 تجلیل شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir