امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:18:33

دوربین خبر

کد مطلب : 20611 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 -ساعت : 20:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همه برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

سردار مرتضی قربانی در نشست مشترک فرماندهان دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا؛

همه برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

به گزارش دوربین خبر،سردار مرتضی قربانی در نشست مشترک فرماندهان دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا، حمایت از کالای ایرانی را یک تکلیف شرعی دانست و یاد آور شد: امروز نظیر روزهایی که در جبهه ها دشمن را از پادرآوردیم در این جبهه نیز بر ما فرض است که پای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و کالای ایرانی بایستیم

به گزارش دوربین خبر،

همه دستاوردها را شهدا برای نظام به ارمغان آوردند / ما مدیون تدبیر، جان فشانی و ایثارگری های شهدا هستیم

فرمانده لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس در این نشست عنوان نمود: ما مدیون تدبیر، جان فشانی و ایثارگری های شهدا هستیم / همه دستاوردها را شهدا برای نظام به ارمغان آوردند و ما باید با نوکری خانواده های معظم شهدا نظام را حفظ کنیم. ‎
سردار مرتضی قربانی در نشست مشترک فرماندهان دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا، حمایت از کالای ایرانی را یک تکلیف شرعی دانست و یاد آور شد: امروز نظیر روزهایی که در جبهه ها دشمن را از پادرآوردیم در این جبهه نیز بر ما فرض است که پای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید و کالای ایرانی بایستیم و دشمنان را در جنگ اقتصادی شکست دهیم.

سردار قربانی، استان مازندران را استانی دارای ظرفیت های والا و نیروهای کارآمد و مردمی سخت کوش و ولایتمدار توصیف نمود و خاطر نشان ساخت: استاندار مازندران سرمایه ای برای کشور و نظام است و باید همه دستگاه ها و نهادها همراهی کنند تا با مدیریت استاندار، مازندران به استانی نمونه تبدیل شود.

وی با اشاره به این که نخستین تیپ شکل گرفته در سپاه پاسداران، تیپ کربلا بود، افزود: سپاه کربلا و نیروهای کارآمد آن امروز یک ظرفیت و سرمایه برای حل برخی مشکلات بویژه مشکلات اقتصادی هستند.

فرمانده لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس با بیان این که شهدا و رزمندگان با زبان روزه و نماز شب بود که بزرگ ترین ماموریت های دوران دفاع مقدس را با موفقیت به انجام رساندند، خاطرنشان ساخت: ما مدیون تدبیر، جان فشانی و ایثارگری های شهدایی نظیر طوسی، نبوی و ... هستیم.

وی با اشاره به این که شهید طوسی ها محور وحدت ما هستند و ما باید به حرمت خون آن ها برادری و اتحاد خود را حفظ و تقویت کنیم، گفت: باید از خون شهدا استفاده های معنوی بکنیم. همه دستاوردها را شهدا برای نظام به ارمغان آوردند و ما باید با نوکری خانواده های معظم شهدا نظام را حفظ کنیم.

سردار قربانی، با بیان این که در تداوم راه و آرمان امام راحل، امروز در سایه ولایت فقیه و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری در اوج عزت و اقتدار هستیم، تصریح نمود: امروز جوانان توانمندی داریم و باید با بهره گیری از ظرفیت خانواده های شهدا کانون اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را راه اندازی کنیم.


همه برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : همه برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir