امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 16:32:28

دوربین خبر

کد مطلب : 20936 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 فروردین 1397 -ساعت : 01:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برنامه جامع سلامت استان مازندران یکی از اسناد مهم توسعه استان است

احمد حسین زادگان معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در جلشه شورای ورزش همگانی:

برنامه جامع سلامت استان مازندران یکی از اسناد مهم توسعه استان است

به گزارش دوربین خبر،

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در نخستین جلسه شورای ورزش همگانی استان "نشاط اجتماعی و سلامت" راشعار سال ۱۳۹۷ در حوزه معاونت فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استانداری مازندران اعلام کرد.

احمدحسین زادگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران  در جلسه شورای ورزش همگانی مازندران گفت: انسان با نشاط، سالم، دارای تحرک و امیدوار است که می تواند منشا تحول و توسعه جامعه باشد.

وی افزود : ما نیازمند انسانهای شاداب و با نشاط و خلاق هستیم، به همین دلیل است که سلامت و انسان سالم ، یکی از معیارهای توسعه جوامع مختلف به شمار می آید.

حسین زادگان در ادامه گفت : برنامه جامع سلامت استان مازندران یکی از اسناد مهم توسعه استان است که با محوریت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و همکاری دستگاه‌های مختلف در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان در حال تدوین و تکمیل است.

معاون استانداری مازندران افزود: انتظار ما این است که دستگاه‌های مختلف با به رسمیت شناختن اصحاب رسانه، سازمانهای مردم نهاد و جلب مشارکت مردم به معنای واقعی، به انجام کارهای کوچک ولی به تعداد زیاد بپردازند و با این اقدام رضایتمندی مردم را محقق نمایند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : برنامه جامع سلامت استان مازندران یکی از اسناد مهم توسعه استان است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir