امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 20:20:13

دوربین خبر

کد مطلب : 21 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 دی 1395 -ساعت : 01:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حفظ حرمت مسجد به عهده خادم آن است .

دکتر فرهاد ولی زاده:

حفظ حرمت مسجد به عهده خادم آن است .

تخریب انجمن ها و اتحادیه ها بازار دلال ها را گرم می کند

به گزارش دوربین خبر:دکتر فرهاد ولی زاده گفته است:
????مدتی است وقتی پست های ارسالی در فضای مجازی را ورق می زنیم تخریب انجمن ها و اتحادیه ها بشکل عجیبی خود نمایی می کند.
????بخصوص تخریب توسط کسانی که خود از مشوق های تاسیس انجمن ها و کارهای گروهی بودند !! ولی حالا بنا به دلایل نامشخص شروع به تخریب کرده اند.
????در این اوضاع سراسر شبهه ، افترا و تهمت صنعت اگر کسی جرات و شهامت ورود به عرصه را علی رغم فضای سراسر غرض ورزی و شبهناک ، بخود می دهد واقعا باید دستشان را بگرمی فشرد.
????هر انجمنی قدرت و توان خود را از اعضاء می گیرد اگر اعضاء همکاری نکند انجمن جز نامی در سر زبان ها و تکه کاغذی بر دیوار نیست.
????انجمن ها تشکیلات نوپا هستند همانطوریکه خود مرغداران ، دفاتر و دلال ها را طی بیش از سه دهه به اینجا رسانیده اند مطمئن باشید اگر همت کنند انجمن ها را  نیز می توانند قدرت بدهند ولی این امر مستلزم همکاری ، هم اندیشی و گذشت زمان است .
???? متاسفانه همه ، تعاونی ها ، اتحادیه ها و انجمن ها را  به چشم خانه پدری می نگرند و همیشه فقط بدنبال بردن و پس ندادن هستند ! همان هایی که اگر خدایی نکرده اگر چک تعاونی یک روز به تاخیر بیافتد ساختمان تعاونی را سر هیات مدیره و مدیر عامل خراب می کنند ولی در کمال عزت و احترام و گردن روی شانه به تاخیر پرداخت آقایون ماه ها تحمل می کنند و خم به ابرو نمی آورند!!
????انجمن وقتی قدرت می یابد و توان تاثیر گذاری در قیمت را می تواند داشته باشد که تمامی مرغ ها از کانال آن و یا با معرفی آن به بازار عرضه شود و یا حداقل مرغداران قیمت های آن را فصل الخطاب قرار دهند آنهم واقعی نه صوری ! و گرنه انجمن با یک کارمند و یک اتاق چگونه می تواند تاثیر گذار باشد ؟
????متاسفانه بعضی دوستان بجای هم اندیشی و ارائه راهکار ، گاها در پی غرض ورزی های شخصی بجای انتقاد از اشخاص و ناتوانی های احتمالی آنها در هیات های مدیره ، خود انجمن ها و اتحادیه ها را هدف قرار داده و ناکارآمد جلوه می دهند و اینجاست که ...
????بهتر است به رای عمومی اعضا مبنی بر انتخاب هیات های مدیره احترام بگذاریم و راهکارهای اعتراضی کاملا در قانون مشخص شده است و مطالبات را قانونی پیگیری کنیم نه در فضای مجازی .
????عضوی که شب ها در فضای مجازی اندر مزایا و مضار انجمن ها قلم فرسایی می کند و یاد انجمن می افتد و صبح ها در دفاتر ملتمسانه تقاضای ماشین برای بار به قیمت تمام شده فروش می کند ، حقش همین است که ...    
???? سکوت افراد توانمند و با فکر در مقابل هر کج اندیشی و کج رفتاری در این برهه است که افرادی جرات تخریب را بخود می دهند . افراد مخرب لیاقت گذاشتن یک آجر بروی آجر دیگر را در این صنعت ندارند و هنر آنها فقط تخریب است .
???? انجمن مثل امامزاده ای است که اعضاء آن ، خادمان آن هستند . اگر خود اعضاء حرمت آن را نگه ندارند قطعا دیگران نیز نگه نخواهند داشت.
???? در نهایت بیاییم انجام کار گروهی را تمرین کنیم تا شاید بعد چند سال بتوانیم تفاوت همه با هم بودن را با همه با من بودن را درک کنیملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : حفظ حرمت مسجد به عهده خادم آن است .

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir