امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 17:20:14

دوربین خبر

کد مطلب : 21148 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 -ساعت : 08:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نظام آمایش خدمات درمانی مازندران برنامه اصلی علوم پزشکی است

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

نظام آمایش خدمات درمانی مازندران برنامه اصلی علوم پزشکی است

به گزارش دوربین خبر،

اجرای برنامه های نظام آمایش خدمات درمانی مازندران از مهمترین برنامه های دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حوزه سلامت در سال جاری است.
دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دیدار با مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران که در آستانه فرا رسیدن هفته سلامت و با حضور جمعی از اعضای هیات رئیسه این دانشگاه در استانداری مازندران برگزار شد ، اجرای برنامه تحول نظام سلامت را از مهم ترین اقدامات وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت: اجرای نظام آمایش خدمات درمانی مازندران از مهمترین اقداماتی است که در دانشگاه علوم پزشکی پزشکی مازندران به مرجله اجرا در آمده است .
وی توزیع عادلانه منابع ،ایجاد فرصت های برابر ،توزیع متناسب نیروی انسانی، استفاده از ظرفیت های منطقه ای و مشارکت دانشگاه های کلان منطقه یک کشور در موضوعات فرا استانی را از اهداف این برنامه برشمرد .
در ادامه این دیدار مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران نیز ضمن تقدیر از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حوزه سلامت، ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه را از سياست هاي راهبردي و مهم دولت تدبير و اميد عنوان کرد و افزود : نگاه مسئولان اجرایی در استان باید سلامت محور باشد و در این راستا استانداری مازندران هرگونه حمایت لازم را از برنامه های حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعمل خواهد آورد .
استاندار مازندران با اشاره به "نشاط اجتماعی و سلامت" بعنوان شعار امسال در حوزه معاونت فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استانداری مازندران ، بر اولویت قراردادن حمایت از اجرای برنامه های حوزه سلامت در شهرستانها توسط فرمانداران و سایر مدیران استانی و شهرستانی تاکید کرد. 3لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نظام آمایش خدمات درمانی مازندران برنامه اصلی علوم پزشکی است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir