امروز جمعه 18 آذر 1401 ساعت 19:49:16

دوربین خبر

کد مطلب : 222 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 دی 1395 -ساعت : 16:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محمدرضا خلعتبری سایپا سوار شد

پس از توافق با مسئولان سایپا محقق شد:

محمدرضا خلعتبری سایپا سوار شد

به گزارش دوربین خبر،محمدرضا خلعتبری یکی از 43بازیکن مازندارنی شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران که نیم فصل اول لیگ شانزدهم را در گسترش فولاد سپری کرد، پس از توافق با مسئولان سایپا با عقد قراردادی تا پایان فصل به این تیم پیوست. ...

خلعتبری در سایپا
محمدرضا خلعتبری سایپا سوار شد.

محمدرضا خلعتبری یکی از 43بازیکن مازندارنی شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران  که نیم فصل اول لیگ شانزدهم را در گسترش فولاد سپری کرد، پس از توافق با مسئولان سایپا با عقد قراردادی تا پایان فصل به این تیم پیوست.
خلعتبری امروز با حضور در دفتر باشگاه سایپا قراردادش را امضا کرد تا بار دیگر شاگرد حسین فرکی شود.
محمدرضا خلعتبری متولد 23 شهریور سال 1362 فوتبال خود را از تیم جوانان شموشک نوشهر شروع کرد، سپس در سال ۱۳۸۲ به تیم بزرگسالان شموشک نوشهر پیوست و در لیگ برتر حضور یافت.
وی برای انجام خدمت سربازی در سال ۱۳۸۳ راهی تیم فوتبال ابومسلم خراسان شد و دو فصل برای ابومسلم توپ زد و بعد از آن در سال ۱۳۸۵ راهی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان شد و ۵ فصل در این تیم بازی کرد.
پس از آن او در خرداد ۱۳۹۰ به تیم الغرافه قطر پیوست  و مدتی نیز عضو این باشگاه بود تا اینکه در دی ۱۳۹۰ به باشگاه الوصل امارات پیوست و شاگردی دیگو مارادونا را تجربه کرد.
خلعتبری پس از الوصل مجدداً در سال ۱۳۹۱ به اصفهان بازگشت، اما این بار به تیم سپاهان اصفهان پیوست و یک فصل در این تیم حضور داشت تا بازی در هر دو تیم مطرح اصفهانی را نیز تجربه کند.
وی در خرداد ۱۳۹۲ ابتدا قراردادی با تیم عجمان امارات منعقد کرد  اما به دلیل استفاده لیگ امارات از نام جعلی خلیج عربی، قراردادش را فسخ و به ایران بازگشت. او در شهریور ۱۳۹۲ به پرسپولیس تهران پیوست اما در تیر ماه ۱۳۹۳ از این تیم جدا شد و با قراردادی ۲ ساله بار دیگر به تیم سپاهان اصفهان پیوست تا اینکه خرداد امسال با قراردادی ۱ ساله به تیم گسترش فولاد تبریز پیوست.
خلعتبری اولین بار توسط علی دایی در سال ۱۳۸۷ به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. او اولین گل ملی خود را در یک بازی دوستانه در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ در مقابل تیم ملی روسیه به ثمر رساند.
وی به همراه تیم ملی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۱ حضور یافت و در این مسابقات به میدان رفت.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : محمدرضا خلعتبری سایپا سوار شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir