امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 10:08:52

دوربین خبر

کد مطلب : 22314 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 -ساعت : 13:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نخستین دوره آموزشی خبرنگاران گردشگری با همکاری دفتر مطالعات و آموزش معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از امروز در ساری برپا شد

معاون فرهنگی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران:

نخستین دوره آموزشی خبرنگاران گردشگری با همکاری دفتر مطالعات و آموزش معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از امروز در ساری برپا شد

به گزارش دوربین خبر،

دوره آموزشی خبرنگاران گردشگری ابه مدت دو روز در مازندران در حال برگزاری است.

حسنی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستیو گردشگری مازندران  بیان کرد: باتوجه به اینکه مازندران، استان گردشگرپذیری است، ضرورت دارد بخش رسانه‌ای نیز به‌صورت حرفه‌ای حوزه گردشگری را بشناسند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اینکه نقش حوزه رسانه در گردشگری حائز اهمیت است، اضافه کرد: نخستین دوره آموزشی خبرنگاران گردشگری با همکاری دفتر مطالعات و آموزش معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از امروز در ساری در حال برگزاری است.

حسنی با تأکید بر اینکه اعتقاد داریم پیوند عمیقی بین گردشگری و رسانه باید باشد، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها می‌توانند یکی از محورهای توسعه استراتژی گردشگری در استان مازندران باشند.

وی با اعلام اینکه دوره آموزشی خبرنگاران گردشگری در هشت سرفصل است، افزود: این دوره آموزشی به مدت 16 ساعت از ساعت 8:30 دقیقه تا 15 روزهای چهارشنبه پنجم و پنج‌شنبه 6 اردیبهشت ماه امسال برگزار می‌شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تصریح کرد: در این دوره آموزشی بحث اصول و مفاهیم گردشگری، فن بیان و اصول سخنوری، نحوه استفاده از وب‌سایت‌ها و رسانه‌های صوتی و تصویری در حوزه گردشگری، آشنایی با نمایشگاه‌های گردشگری و نحوه گزارش و اخبار مرتبط، آشنایی با واژگان و اصطلاحات گردشگری، اخلاق حرفه‌ای و الگوهای رفتاری، آشنایی با تاریخ تمدن و معاصر و آشنایی با جغرافیای گردشگری از جمله مواردی است که با همکاری مؤسسه آموزشی فراگردش‌گستر و پیشگامان آواپارسه آموزش داده می‌شود.

حسنی در پایان گفت: 40 نفر از خبرنگاران رسانه‌های مجازی، خبرگزاری و سایت‌های خبری و نشریات مازندران در این دوره آموزشی شرکت کردند.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نخستین دوره آموزشی خبرنگاران گردشگری با همکاری دفتر مطالعات و آموزش معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از امروز در ساری برپا شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir