امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 03:14:29

دوربین خبر

کد مطلب : 226 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 دی 1395 -ساعت : 16:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته در مازندران برگزار می شود

با هدف گردشگری آسان صورت می گیرد:

همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته در مازندران برگزار می شود

پزشکی مدیرعامل توسعه گردشگری مازندران در گفتگو با خبرنگار دوربین خبرگفت: همایش بین المللی گردشگری با هدف رویکرد اقتصاد مقاومتی ، توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال با جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی برگزار می شود.

برگزاری همایش بین المللی گردشگری در مازندران
همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته در مازندران برگزار می شود.
پزشکی مدیرعامل توسعه گردشگری مازندران در گفتگو با خبرنگار  دوربین خبرگفت: همایش بین المللی گردشگری با هدف رویکرد اقتصاد مقاومتی  ، توسعه گردشگری  و ایجاد اشتغال با جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی  برگزار می شود.
وی محورهای این همایش را  شامل ایجاد اشتغال ،اقتصاد گردشگری  و سلامت ، ورزشی ف معماری و هنر ،روستاهای گردشگری و اکوتوریسم برشمرد و  افزود: در این همایش 60 شهردار و  300  نفر از اعضای شورای شهر استان های کشور در این همایش دو  روزه با سرمایه گذاران داخلی و خارجی مذاکره می کنند .
نماینده  توسعه ایرانگردی و جهانگردی در مازندران با بیان اینکه بیش از 300مقاله تاکنون به دبیرخانه این همایش  ارسال که 56 مقاله پذیرفته شد گفت : از این تعداد مقاله 25 مقاله از کشورهای کانادا ،امریکا ،بریتانیا،فرانسه و ترکیه بوده است .
پزشکی افزود : 4 مقاله برتر ز میان مقالات پذیرفته شده  به عنوان فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری در مازندران در روز همایش خوانده می شود.
دبیرکل همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته در مازندران با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا 28دی است گفت: این همایش 29 و 30 دی امسال در ساری برگزار می شود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : همایش بین المللی گردشگری ایران و نمایشگاه صنایع وابسته در مازندران برگزار می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir