امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 03:04:42

دوربین خبر

کد مطلب : 23554 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 اردیبهشت 1397 -ساعت : 11:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تاکسی اینترنتی رقیب تاکسیرانی

دوربین خبر گزارش می دهد:

تاکسی اینترنتی رقیب تاکسیرانی

به گزارش دوربین خبر،

تقابل ژن خوب و مسئولان آملی در برابر تاکسی‌های اینترنتی

تاکسی های اینترنتی رقیب جدید ناوگان حمل و نقل خصوصی و عمومی در شهرهای بزرگ هستند. در شهرهایی مانند تهران که از جمعیت بالایی برخوردار است میزان حضور این تعداد خدمات دهی شاید در روند درآمدزایی سیستم گذشته تاثیری نداشته باشد اما در شهرهای مازندران که از جمعیت بسیار کمتری برخوردار است این رقیب جدید شاید دردسرساز باشد.

اسنپ در قائم شهر و ساری در حال عضوگیری و فعالیت است، استقبال هم شده است اما این میزان استقبال در حال فروکش کردن هم هست. نبود خدمات دائمی و عدم اطمینان به رانندگان این خودروها موجب فروکش کردن تب تاکسی اینترنتی شده است.

افزایش تعداد سرویس های خدماتی حمل و نقل در شهر آمل اما به نظر می رسد که دیگر ظرفیتی برای حضور سیستم جدید حمل و نقل باقی نگذاشته باشد.

بنا بر اعلام شهرداری آمل، هم اکنون حدود ۲۷۰۳ دستگاه تاکسی، ۳۰۰ دستگاه بی سیم (۱۸۳۸)، ۷۸ دستگاه اتوبوس و مینی بوس، ۵۰ دستگاه تاکسی دیجیتال (۱۸۱۴) و تعداد ۳۸۰۰ دستگاه سواری در قالب آژانس های شهری و روستایی تحت پوشش حمایت کامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر این شهر قرار دارند.

ژن خوب

مجموعه حمل و نقل و مسئولان آملی اعتقاد دارند که ظرفیت سیستم حمل و نقل این شهرستان تکمیل است و نیازی به ظرفیت های جدید نیست اما نکته مهم فشار برخی لابی ها در سطح شهرستان برای راه اندازی این خدمات حمل و نقلی است.

????کانال تاکسی بیسیم سفیر آمل
@taxisafiramol


منبع : حرف


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تاکسی اینترنتی رقیب تاکسیرانی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir