امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 12:36:55

دوربین خبر

کد مطلب : 23765 -تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 -ساعت : 14:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زمینه اشتغال جدید در مازندران فراهم می شود

استاندار مازندران:

زمینه اشتغال جدید در مازندران فراهم می شود

به گزارش دوربین خبر، استاندار مازندران گفت:با تلاش های مسئولانه بیکاری در استان کاهش یافته است و زمینه اشتغال جدید فراهم خواهد شد.

به گزارش دوربین خبر،محمد اسلامی در همایش  سفیران هدایت  سربازان ولایت، در مصلی مرکز استان  با ستایش پایبندی فرهنگی و عقیدتی مردم مازندران  به اسلام ناب محمدی گفت: در دوران انقلاب و دفاع مقدس مازنی ها نقش ارزنده داشته اند و با حضور پررنگ در جبهه نبرد حق و باطل  10 هزار 400 شهید تقدیم انقلاب اسلامی شد.

استاندار مازندران جبهه مقاومت را دیگر میدان حضور مردم تبرستان عنوان کرد و افزود: در بزنگاه‌‌های تاریخی، مازندران خوش درخشید.

این مسؤول مشارکت بالای مردم مازندران در انتخابات را نیز دیگر عرصه نقش آفرینی مردم این دیار در عرصه سیاسی بیان کرد و گفت:حضور مردم مازندران در انتخابات بی نظیر بود.

اسلامی با تاکید بر اینکه  بیکاری و کمبود شغل از معضلات جدی است خاطرنشان کرد: زمینه ایجاد اشتغال لازم است فراهم شود و بر اساس مرکز آمار میزان بیکاری در استان کاهش پیدا کرد.

استاندار  محرومیت‌زدایی را از برنامه‌های جدی در استان دانست و گفت:پارسال  بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال تخصیص داده شده است و 6 هزار و 600 نفر از مستمری‌بگیران مشغول فعالیت شدند.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - مازندران - اسلامی - بیکاری - داریم - استاندار - ایجاد - برنامه‌ریزی - اشاره - اشتغال - اینکه - امروز - اعلام - فرهنگی - انقلاب - خاطرنشان -

نظر شما در مورد : زمینه اشتغال جدید در مازندران فراهم می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir