امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:16:05

دوربین خبر

کد مطلب : 25385 -تاریخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1397 -ساعت : 14:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تاکید بر دفاع از آرمان‌های فلسطین و مردم مظلوم منطقه، حفظ وحدت و انسجام حول محور ولایت و افزایش قدرت دفاعی

سردار مومنی جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مازندران:

تاکید بر دفاع از آرمان‌های فلسطین و مردم مظلوم منطقه، حفظ وحدت و انسجام حول محور ولایت و افزایش قدرت دفاعی

به گزارش دوربین خبر

سردار مومنی جانشین فرمانده ناجا در مراسم روز جهانی قدس در شهرستان قائم شهر ، دفاع از آرمان ملت مظلوم فلسطین، حفظ وحدت و انسجام را مسئله مهم و حیاتی برشمرد.

سردار اسکندر مؤمنی در مراسم راهپیمایی روز قدس در جمع مردم ولایتمدار قائم‌شهر، اظهار داشت: حمایت از مردم فلسطین دو وجه دارد، روزی خواهد رسید که ملت فلسطین پیروز خواهد شد و وجه دوم این است که بیدار و زنده نگه‌داشتن آرمان‌های فلسطین از تصرف و اشغال سرزمین‌های دیگر جلوگیری خواهد کرد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به شعار از نیل تا فرات رژیم صهیونیست، عنوان کرد: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی رژیم صهیونیست، هر وقت اراده می‌کرد، لشکرکشی کرده و خاک سرزمینی را مورد اشغال قرار می‌داد، اما با پیروزی انقلاب اسلامی این موضوع متوقف شد.

وی با طرح این سؤال که چرا دشمنان قدرت دفاعی ایران را نشانه گرفته‌اند، توضیح داد: تاریخ معاصر کشور ما نشان می‌دهد که ایران به هیچ کشوری هجوم نبرد اما همواره مورد تهاجم قرار گرفته است، چرا که موقعیت راهبردی و استراتژی ایران به‌گونه‌ای است که همواره مورد طمع دشمنان است.

مؤمنی افزود: اگر مردم، دولت و نیروهای انتظامی و نظامی از گوهر گران‌ بهای موقعیت راهبردی و استراتژی کشور مراقبت نکنند، ما مورد تهاجم قرار خواهیم گرفت.

جانشین ناجا با بیان اینکه کدام منطق حکم می‌کند که ما به تضمین دیگران اعتماد کنیم، گفت: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی که مرزهای کشور با ناامنی مواجه بود فردی بنام صدام به ایران تجاوز کرد و نه‌ تنها دنیا از ما حمایت نکرد بلکه با تمام قوا به کشور متجاوز هم کمک کرد.

وی با بیان اینکه برجام جزو معدود توافقات بین‌المللی است که نقض شده است، تصریح کرد: بزرگ‌ ترین تضمینی که در دوران معاصر می‌شد داد، قضیه برجام است که ۶ کشور توافق کردند و در شورای امنیت سازمان ملل و در منظر میلیاردها انسان در کره زمین تأیید شد، اما در اندک زمانی در میان بهت و حیرت انسان‌ های جهان، قطعنامه را فسخ کردند و مطمئن باشید اگر توافق دیگری هم صورت بگیرد بازهم نقض می‌کنند.

جانشین ناجا موقعیت راهبردی ایران در منطقه را حیاتی دانست و افزود: هرگاه دشمن احساس کند ما ضعیف شده‌ایم تهاجم می‌کند، لذا اگر بخواهیم دشمن را ناکام بگذاریم باید قدرت دفاعی خود را افزایش دهیم.

وی در پایان به سه نکته مهم اشاره کرد و گفت: دفاع از آرمان‌های فلسطین و مردم مظلوم منطقه، حضور گسترده درصحنه و حفظ وحدت و انسجام در حول محور ولایت و افزایش قدرت دفاعی از نکات مهمی است که باید همه به آن توجه خاص داشته باشیم.

@mazandpolice


تاکید بر دفاع از آرمان‌های فلسطین و مردم مظلوم منطقه، حفظ وحدت و انسجام حول محور ولایت و افزایش قدرت دفاعیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تاکید بر دفاع از آرمان‌های فلسطین و مردم مظلوم منطقه، حفظ وحدت و انسجام حول محور ولایت و افزایش قدرت دفاعی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir