امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:31:52

دوربین خبر

کد مطلب : 25753 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 خرداد 1397 -ساعت : 15:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با انتخاب رضایی به عنوان فرماندار ساری،دو برادر 3شهید سکان مرکز استان را به دست گرفتند/خیال ها از بابت حضور افراد با صلاحیت جمع است

با انتخاب رضایی به عنوان فرماندار ساری،دو برادر 3شهید سکان مرکز استان را به دست گرفتند/خیال ها از بابت حضور افراد با صلاحیت جمع است

به گزارش دوربین خبر،

گزارش مراسم معارفه فرماندارساری

قاسمی؛ امام جمعه موقت ساری گفت: از استاندار مازندران بسیار متشکرم که دو انتخاب عالی داشتند وحاج مجید. حسین زادگان از مدیران کاربلد استان است اما چه کنیم که گاهی زیروزبرها نمی‌گذارند برخی به جایگاه واقعی شان برسد.

کی با بیان اینکه آقای رضایی نور چشم همه ماست و وقتی تقاضا شد از بنیاد شهید بیاد رئیس بنیاد کشور اصلا راضی نبودند افزود: بالاخره با واسطه های فراوان راضی شدند و امروز بعنوان فرماندار مرکز استان منصوب می‌شوند.

او تاکید کرد:افتخار می‌کنیم که حالا هم فرماندار ساری برادر سه شهید است و هم. شهردارساری برادر سه شهید است. واین نخستین بار در کشور است که چنین اتفاقی می‌افتد.

او با تاکید بر اینکه آقایان بدانید ساری به حق خود نرسیده است تصریح کرد:حضور. یوسف نژاد در هیات رئیسه مجلس باعث افتخار ساری و مازندران است، همینطور موفقیت آقای دامادی. موفقیت همه ساروی ها به سود ساری و همه استان است.

وی خاطرنشان کرد:شما عملکرد عبوری را دیدید من دین خود را حراج نمیکنم و اینکه می‌گویم عبوری بی نظیر بوده واقعیت است. دیدید که عملگرایی موفق شد.

قاسمی ادامه داد:از حسین زادگان تقاضا دارم دست حمایت را از آقای رضایی برندارند. من با حضور آقای حسین زادگان درجایگاه معاون سیاسی بسیار خوشحالم و از او میخواهم عقب ماندگی ساری را جدی بگیرند.

خبرهایی هم درمورد مخالفت. یوسف نژاد نماینده ساری با این انتصاب منتشر شد و همین مقاومت را دلیل تاخیر در تعیین سرنوشت فرمانداری ساری اعلام کردند اما یوسف نژاد به این اخبار درگوشی واکنشی نشان نداد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : با انتخاب رضایی به عنوان فرماندار ساری،دو برادر 3شهید سکان مرکز استان را به دست گرفتند/خیال ها از بابت حضور افراد با صلاحیت جمع است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir