امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 12:30:08

دوربین خبر

کد مطلب : 25966 -تاریخ انتشار : شنبه 02 تیر 1397 -ساعت : 23:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در فصل تابستان خانواده ها به مدارس فوتبال بدون مجوز اعتمادی نکنند

مسئول کمیته استعدادیابی هیئت فوتبال مازندران:

در فصل تابستان خانواده ها به مدارس فوتبال بدون مجوز اعتمادی نکنند

به گزارش دوربین خبر،

‍  این فصل بازیکنان مستعد در طول مسابقات استعدادیابی خواهند شد

مسئول کمیته جوانان و استعدادیابی هیات فوتبال استان مازندران گفت : این فصل استعدادیاب ها در طول مسابقات بازیکنان مستعد را استعدادیابی می کنند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران؛ علی خورشیدی مسئول کمیته جوانان و استعدادیابی هیات فوتبال استان مازندران در گفتگویی با واحد رسانه اظهار داشت: در فصل تابستان خانواده ها به مدارس فوتبال بدون مجوز اعتمادی نکنند و فرزاندان خودشان را جهت آموزش به مدارس فوتبال دارای مجوز ببرند.

وی ادامه داد: استقبال نوجوانان و جوانان از ورزش فوتبال و همراهی خانواده‌ها باعث دلگرمی ما می‌شود و با قاطعیت تمام پای کار خواهیم ماند.

خورشیدی در خصوص برگزاری فصل جدید مسابقات رده پایه اظهار کرد: مسابقات رده پایه فوتبال استان مازندران اواسط تیر ماه در لیگ برتر و لیگ یک آغاز خواهد شد .

وی بیان کرد: حدود ۵۰۰۰ هزار بازیکن از ۱۶۰ تیم باشگاهی سال گذشته در لیگ های مختلف رده پایه استان مازندران شرکت داشتند و حدود ۱۰۰۰ بازیکن نیز در لیگ مدرسه فوتبال حضور داشتند.

این مسئول با اشاره به این موضوع که فعلا استعدادیابی نداریم، خاطرنشان کرد: برای استعدادیابی ها برنامه داریم و مصوب کردیم برای استعدادیابی بازیکنان مستعد بر سر مسابقات استعدادیابی کنیم .

وی ادامه داد: بازیکنان مستعد را توسط استعدادیابان از داخل مسابقات انتخاب خواهیم کرد و همچنین استعدادیابی کلی را هر زمان که فدراسیون اعلام کند برگزار می کنیم.

خورشیدی با اشاره به بازیکنان دعوت شده به تیم ملی در سال گذشته اظهار کرد : بیش از ۴۰ بازیکن سال گذشته در رده های مختلف سنی به تیم ملی شدند که جز تاثیرگذارترین بازیکنان تیم های خودشان نیز بودند.

این مسئول در پایان گفت : استان مازندران پر از استعداد است و آینده فوتبال مازندران با توجه به پرورش استعدادهای این رشته درخشان و امیدوار کننده است.


در فصل تابستان خانواده ها به مدارس فوتبال بدون مجوز اعتمادی نکنندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : در فصل تابستان خانواده ها به مدارس فوتبال بدون مجوز اعتمادی نکنند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir