امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 17:32:39

دوربین خبر

کد مطلب : 26105 -تاریخ انتشار : جمعه 08 تیر 1397 -ساعت : 14:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
440 نفر از خطر مرگ در دریا نجات یافتند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:

440 نفر از خطر مرگ در دریا نجات یافتند

به گزارش دوربین خبر،

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از نجات 441غریق در ساحل استان خبرداد.

 مجتبی اکبری  با اعلام استقرار بیش از یکهزار نجاتگر و ناجی غریق در 376نقطه پرخطر ساحل استان تصریح کرد؛ تیمهای امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر مازندران از آغاز طرح کاهش غریق در اول خرداد 97 تا کنون موفق شدند 441غریق را از خطر مرگ نجات دهند.

وی افزود؛ در همین مدت نجاتگران هلال احمر 10مصدوم حوادث دریایی را به مراکز درمانی انتقال دادند و هزارو 599نفر نیز با مراجعه به پایگاهها و پست های امدادونجات ساحلی هلال احمر مازندران از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند.
مدیرعامل هلال احمر مازندران افزود؛ عملیات اجرایی طرح امدادونجات ساحلی در ایام تابستان با مدیریت جمعیت هلال احمر استان در قالب کمیته کاهش غریق و تلفات انسانی در نوار ساحلی مازندران در دست اجرا می باشد.
وی افزود؛جمعیت هلال احمر استان امسال نیز همانند سال گذشته با تمام توان عملیاتی و امدادی در اجرای این طرح حضوری فعال و محوری دارد. وی همچنین به همه مسافرین و گردشگران ساحلی توصیه کرد هشدارهای نجاتگران هلال احمر و ناجیان غریق مستقر در ساحل را جدی بگیرند و از شنا در نقاط پرخطر اجتناب نمایند.وی افزود: دراین عملیات 25دستگاه آمبولانس و خودروی پشتیبانی،60دستگاه موتورسیکلت ، 10 فروند قایق نجات و 13 فروند جت اسکی مشارکت دارند.


440 نفر از خطر مرگ در دریا نجات یافتندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 440 نفر از خطر مرگ در دریا نجات یافتند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir