امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:14:51

دوربین خبر

کد مطلب : 26428 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 تیر 1397 -ساعت : 20:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پوشش تلفن های نسل ۳ و ۴ در نقاط شهری کامل است و در نقاط روستایی نیز شهرهای شمالی استان وضعیت مطلوبی دارد

آذری جهرمی وزیر ارتباطات در جمع مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور در ساری:

پوشش تلفن های نسل ۳ و ۴ در نقاط شهری کامل است و در نقاط روستایی نیز شهرهای شمالی استان وضعیت مطلوبی دارد

به گزارش دوربین خبر،

محورهاي مهم سخنان دكتر آذري جهرمي وزير ارتباطات در حاشیه نشست هم اندیشی مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سراسر کشور در ساری

تشعشعات رادیویی آنتن های مخابراتی تهران اندازه گیری شده و نتیجه را سازمان تنظیم مقررات اعلام می کند و و این اشعه ها همواره براساس استانداردهای حرارتی است.

سیستم پایش اثرات امواج بر شاخص های حرارتی نه تنها در تهران بلکه در چند شهر کشور دایر شده است و تاکنون پارامترهای گرمایی ناشی از اثر تجمیعی تشعشعات خارج از حد استاندارد به ما گزارش نشده است.

نقشه راه ما با وزارت جهاد کشاورزی برای استفاده از فناوری های پیشرفته در کشاورزی آماده است و مراحل نهایی را می گذارند و پروژه های پایلوتی در استان اردبیل، قزوین، فارس و خوزستان در حال پیگیری است.

بنده به عنوان وزير معين اقتصاد مقاومتي مازندران در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شركت و از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان جویا خواهیم شد.
مازندران استانی است که مشخصه های ویژه ای در حوزه ارتباطات دارد ولی در تعطیلات میزان درخواست در شبکه ها تا دو برابر حد معمول می رسد.

 بین شبکه های ارتباطی و زمان پیک در مازندران دو برابر فاصله وجود دارد و از نظر ایجاد زیرساخت های ارتباطی هزینه بر است.

 توسعه روستایی مازندران در حوزه تلفن ثابت وضعیت خوبی داشته است

 در زمینه تلفن همراه نیز با سرمایه گذاری های صورت گرفته و اجرای هزار و ۳۵ پروژه کوچک و بزرگ و سرمایه گذاری بیش از ۳۹۰ میلیارد تومان تلاش شده تا پوشش نسل ۳ و ۴ تلفن همراه در نقاط کمتر برخوردار و شهری به صورت کامل برقرار شود.

 پوشش تلفن های نسل ۳ و ۴ در نقاط شهری کامل است و در نقاط روستایی نیز شهرهای شمالی استان وضعیت مطلوبی دارد و مناطق جنوبی استان نیازمند توجه هستند.

 پوشش جاده ای استان به دلیل ارتباطات نسل ۳ و ۴ توسعه قابل توجه ای یافته است و در دامنه های جنوبی استان نیازمند سرمایه گذاری بیشتری هستیم.

 برای توسعه فیبر نوری در استان در ۱۰ مسیر ارتباطی سرمایه گذاری شده است و ارتباطات پایدارتر و مناسبتر شده است و در حوزه فناوری اطلاعات نیز در کنار دانشگاه ها مرکز توانمندسازی کسب و کارهای نوین ایجاد شده است.

همچنین مرکزی که به توسعه کسب و کارهای نوپا کمک می کند به بهره برداری می رسد و به توسعه خدمات محتوایی گروههای دانشجویی در سطح استان کمک خواهد کرد.


پوشش تلفن های نسل ۳ و ۴ در نقاط شهری کامل است و در نقاط روستایی نیز شهرهای شمالی استان وضعیت مطلوبی دارد

پوشش تلفن های نسل ۳ و ۴ در نقاط شهری کامل است و در نقاط روستایی نیز شهرهای شمالی استان وضعیت مطلوبی داردلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پوشش تلفن های نسل ۳ و ۴ در نقاط شهری کامل است و در نقاط روستایی نیز شهرهای شمالی استان وضعیت مطلوبی دارد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir