امروز شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 12:58:11

دوربین خبر

کد مطلب : 26458 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 تیر 1397 -ساعت : 11:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عبور از پیچ تند اقتصادی با همراهی و همدلی امکانپذیر است/تلاطم بازار حاصل فعالیت عده ای سودجوست/اقتصاد خدمات نیاز مازندران در تحرک اقتصادی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مازندران:

عبور از پیچ تند اقتصادی با همراهی و همدلی امکانپذیر است/تلاطم بازار حاصل فعالیت عده ای سودجوست/اقتصاد خدمات نیاز مازندران در تحرک اقتصادی

به گزارش دوربین خبر،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران در جلسه شورای اداری استان اظهار داشت:در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی به عنوان وزیر معین مازندران فعالیت داریم و شاهدیم استاندار مازندران با ایجاد وفاق خوب با نگاه اقتصادی در استان توانسته است رویکردی مساعد و مثبت در استان داشته باشد.
آذری جهرمی با اشاره به بیان برخی مطالبات در جلسه شورای اداری افزود:با پیگیری مدیران اجرایی و حمایت مردم در مجلس رویکردها و توسعه ها نیازها را گسترده تر می کند.
وی با بیان اینکه نگاه به منابع و مطالبات و اهداف ضروری است تصریح کرد:تمایل اینست خدمات حمل ونقل هوایی و ریلی کامل باشد و واقعیت اینست منابع دولت محدود است و در بحث بزرگراه. تهران شمال که فرادولتی شده است با تخصیص های متفاوت اعتباری پیشرفت کار  به گونه ای است که با کمبود اعتبار و کندی سرعت در طولسالیان سال روبرو بوده است.
او با بیان اینکه مازندران از استان های پر ظرفیت کشور است تصریح کرد:اشتغال از مباحث مهم استان بوده و رونق در حوزه های مختلف سبب اشتغالزایی می شود. 
او سودآوری و وجود سرمایه را از مولفه های ایجاد اشتغال برشمرد. 
این مسئول همچنین گفت:مازندران به لحاظ اقتصاد کشاورزی رشد داشته است اما شاهدیم اشتغال کاهش یافته است و این نشان می دهد توجه به خدمات مهمترین رویکرد برای رشد اشتغال است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین بیان کرد:مسیر حرکت استان به سمت استفاده از اقتصاد خدمات است.
او توجه رشد اقتصاد خدمات را مهم دانست و گفت:گردشگری اولویت اول مازندران است و 12 میلیون تا 16 میلیون نفر ظرفیت ورود مسافر به مازندران است.
به گفته آذری جهرمی تشکیل تورهای هدفمند برای اینکه مردم ایران به مازندران در ظرفیت ریلی و ... منتقل شوند و تقسیم گردشگر صورت بگیرد خدمات را رشد خواهد داد.
وزیر ارتباطات افزود:اقتصاد گردشگری مازندران به جای زیلو و قلیون می تواند با ساماندهی ساحل و رشد خدمات و تعاریف جدید همراه باشد.
وزیر ارتباطات ادامه داد:شرایط فعلی اقتصادی کشور شرایط ملتهبی است و دلایل مشخصی در این زمسنه وجود دارد.
او تاکید کرد:نقدینگی زیادی در کشور وجود دارد و تبدیل دارایی های نقدی به اموال و املاک برای حفظ ارزش پولشان التهابات را ایجاد می کند.
وی به اثرات تحریم بانک مرکزی در سال 91 اشاره و تصریح کرد:باید بتوان مسئله را مدیریت کرد ودولت باید این طوفان را از سر بگذراند و تیم اقتصادی دولت مصمم است در این تلاطم شدید تلاش کند.
او حجم فشار دشمنان در عرصه بین المللی را بالا دانست و تاکید کرد:این نشان قدرت جمهوری اسلامی ایران است و اکنون از شرایط جنگ وضعیت بدتر نیست و این حاکی از عبور از پیچ تند اقتصادی است.
آذری جهرمی ایجاد همدلی در همه دستگاه های کشور را از مهمترین نیاز های فعلی عنوان کرد.
به گفته آذری جهرمی امروز دیپلمات ها در عرصه سیاسی، و فعالان نظامی پایداری در زمینه نظامی انجام می دهند.
 وزیر معین اقتصاد مقاومتی مازندران یک رویکرد و همدلی میان مردم را  مورد تاکید رئیس جمهور دانست و اعلام کرد: عزم دولتی ها برای انجام کار مضاعف است.


عبور از پیچ تند اقتصادی با همراهی و همدلی امکانپذیر است/تلاطم بازار حاصل فعالیت عده ای سودجوست/اقتصاد خدمات نیاز مازندران در تحرک اقتصادی

عبور از پیچ تند اقتصادی با همراهی و همدلی امکانپذیر است/تلاطم بازار حاصل فعالیت عده ای سودجوست/اقتصاد خدمات نیاز مازندران در تحرک اقتصادیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : عبور از پیچ تند اقتصادی با همراهی و همدلی امکانپذیر است/تلاطم بازار حاصل فعالیت عده ای سودجوست/اقتصاد خدمات نیاز مازندران در تحرک اقتصادی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir