امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 21:16:30

دوربین خبر

کد مطلب : 26521 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 تیر 1397 -ساعت : 18:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهردار ساری با تاکید بر پرهیز از بخشی نگری،تمرکز بر توسعه همه جانبه منطقه ساری را خواستار شد

در نشست هم اندیشی شهرداران ساری مطرح شد:

شهردار ساری با تاکید بر پرهیز از بخشی نگری،تمرکز بر توسعه همه جانبه منطقه ساری را خواستار شد

به گزارش دوربین خبر،به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری در این نشست که مدینه رییس شورای شهر ساری، آقامیری عضو این شورا و شورای عالی استان، رشیدی معاون فنی و عمرانی شهرداری، کمال آقامیری و ملکی شهرداران مناطق دو و سه ساری و محمدی کیادهی مشاور شهردار ساری هم حضور داشتند نخست کیادهی طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم چرایی و چگونگی برگزاری نشست را مورد توجه قرار داد و گفت: امیدوارم با تشکیل دبیرخانه دائمی برای این نشست و برگزاری مداوم آن بتوانیم گام بلندی برای همدلی و همکاری بیشتر جهت تحقق اهدافی که دنبال میکنیم برداریم.

سپس محمدنژاد، ذلیکانی، هادیان، عبدی و طبری شهرداران کیاسر، فریم، هولار، فرح آباد و سورک طی سخنانی با استقبال از ادامه این نشست به طرح مسائل، مشکلات و اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت خود پرداخته و بر لزوم همفکری و همدلی بیشتر شهرداری ها تاکید کردند.


در ادامه اولین نشست شهرداران شهرستان ساری که به همت شهرداری مرکز مازندران برگزار شد، مهدی عبوری در سخنانی با اشاره به اهداف برگزاری این نشست ضرورت پرهیز از بخشی نگری، لزوم همدلی و همفکری شهرداران شهرستان را امری اجتناب ناپذیر توصیف کرد و گفت: همان گونه که شما عزیزان تاکید کردید ما همه اجزای یک کل هستیم و باید همراه و همگام باشیم تا بتوانیم شهرستان ساری را به جایگاهی که شایسته آن است برسانیم.


وی سپس کار و تلاش مستمر و بی وقفه را عامل مهمی در شکوفایی شهرستان دانست و افزود: طی 72 ماهی که در خدمت مردم ساری هستم همیشه گوش هایم در برابر حاشیه سازان بسته بود و به هیچ چیز جز خدمت به شهر و شهروندان نمی اندیشم؛ بنابراین باید عملگرایی را سرلوحه برنامه های خود بدانیم بویژه که به هر دلیلی شرایط سخت اقتصادی حاکم است و در چنین شرایطی باید هدفمند بود و با طرح و برنامه پیش رفت.

شهردار ساری در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به درخواست کمک دیگر شهرداران حاضر در نشست تاکید کرد: تا امروز هم از هیچ کمکی دریغ نکردیم حتی از کمک به شهرستان های دیگر هم غافل نبودیم مثل کمک به شهرداری قائمشهر در زمان وقوع سیل و طوفان در دو سال قبل؛ اکنون هم اعلام می کنم با همه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری آماده همکاری با شما هستیم.


وی با درخواست از محمدی کیادهی برای تشکیل دبیرخانه دائمی شهرداری های شهرستان و برگزاری دوره ای نشست در دو سطح شهرداران و کارشناسان گفت: ما در صورت همدلی و همراهی می توانیم کارهای بسیاری انجام دهیم. در حوزه گردشگری می توانیم گام های بلند و حتی مشترکی برداریم تا از همه ظرفیت های شهرستان برای شکوفایی و رونق اقتصادی برخوردار شویم.


شایان ذکر است، در پایان این نشست، حاضران از روند احداث فاز دوم بوستان ملل ، زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار در میدان هلال احمر و نیروگاه زباله سوز بازدید کردند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : شهردار ساری با تاکید بر پرهیز از بخشی نگری،تمرکز بر توسعه همه جانبه منطقه ساری را خواستار شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir