امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:53:51

دوربین خبر

کد مطلب : 26688 -تاریخ انتشار : سه شنبه 19 تیر 1397 -ساعت : 08:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 400 شرکت کننده  در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی استان مازندران با هم به رقابت می پردازند

روابط عمومی اداره کل اوقاف مازندران:

400 شرکت کننده در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی استان مازندران با هم به رقابت می پردازند

به گزارش دوربین خبر،
رئيس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مازندران ودبير مسابقات از رقابت 400 متسابق در مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در ساری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران ؛ حجت الاسلام مصطفی سیفی ، رئيس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود.
دبيرچهل و يكمين دوره مسابقات با اشاره به اینکه مرحله شهرستانی این مسابقات در شهرستانهاي استان مازندران با حضور پرشور متسابقین برگزار شده است، اظهار کرد: از این تعداد 400 نفر خواهر وبرادربه مسابقات استانی راه یافته‌اند.
وی با اشاره به اینکه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی این رقابت‌ها در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه( 25 ، 26 تیرماه ) در بخش خواهران و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه( 27 و 28 تیرماه ) در بخش برادربرگزار میشود.
سيفى يادآور شد ، نماينده محترم ولي فقيه ايت الله طبرسي در افتتاحيه و مهندس محمد اسلامي استاندار محترم مازندران در مراسم اختتاميه به عنوان سخنران در اين جلسه حضور خواهند يافت .
رئيس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار کرد: نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات کشوری که مهر ماه امسال در اراک برگزار می‌شود راه می‌یابند.
با بیان اینکه در این رقابت‌ها در رشته‌های حفظ 5 جزء، حفظ 10 جزء ، حفظ 20 جزء ، حفظ کل، دعاخوانی، اذان، قرائت و ترتیل با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.


 400 شرکت کننده  در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی استان مازندران با هم به رقابت می پردازندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 400 شرکت کننده در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی استان مازندران با هم به رقابت می پردازند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir