امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 19:45:25

دوربین خبر

کد مطلب : 26947 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 تیر 1397 -ساعت : 23:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجمع برخی بازنشستگان بیان مشکلات در حوزه تامین اجتماعی بوده است/مطالبات کارگران را در مجلس پیگیری می کنیم

عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با" دوربین خبر"

تجمع برخی بازنشستگان بیان مشکلات در حوزه تامین اجتماعی بوده است/مطالبات کارگران را در مجلس پیگیری می کنیم

به گزارش دوربین خبر،صبح امروز جمعی از بازنشستگان در ساری تجمع کردند ،گرچه ماموران مانع تهیه عکس اختصاصی دوربین خبر از مطالبات صنفی شدند اما به گفته یوسف نژاد نماینده مردم ساری در گفتگوی اختصاصی با دوربین خبر،بیانیه بازنشستگان، مطالبات آنان را شفاف بیان کرده است و پیگیری لازم در این زمینه انجام می شود.سمیه فقیه گزارش می دهد...

به گزارش دوربین خبر،

از تمام مشکلات کارگری در مازندران اطلاع کافی دارم و تلاش می کنیم این مشکلات کاهش یابد.

علی اصغر یوسف نژاد در جمع کارگران و بازنشستگان مازندران که امروز با هدف بیان مشکلات صنفی در ساری تجمع کردند گفت: از هر اقدام موثری که بتواند موجب ایجاد اشتغال در مازندران شود حمایت خواهیم کرد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اشتغالزایی و یا حفظ اشتغال مهمترین محور فعالیت مجمع نمایندگان مازندران است گفت:مطالبات کارگران و بازنشستگان را با قدرت در مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌کنیم.

رضیان رییس مجمع نمایندگان مازندران نیز با اشاره به هفته تامین اجتماعی در جمع بازنشستگان بر لزوم رسیدگی سریع در زمینه مشکلات بازنشستگان تاکید کرد.


تجمع برخی بازنشستگان بیان مشکلات در حوزه تامین اجتماعی بوده است/مطالبات کارگران را در مجلس پیگیری می کنیملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تجمع برخی بازنشستگان بیان مشکلات در حوزه تامین اجتماعی بوده است/مطالبات کارگران را در مجلس پیگیری می کنیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir