امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 18:21:02

دوربین خبر

کد مطلب : 27056 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 مرداد 1397 -ساعت : 07:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هر کاری که بر مبنای سلیقه شخصی انجام شود قابل دفاع نیست/تبعیت از دولت در سایه درست نیست

حسین زادگان در انتصاب فرماندار میاندرود:

هر کاری که بر مبنای سلیقه شخصی انجام شود قابل دفاع نیست/تبعیت از دولت در سایه درست نیست

به گزارش دوربین خبر،حسین زادگان معاون سیاسی امنیتی مازندران گفت:تقویت سمن ها و NGoها وظیفه فرمانداران است.

به گزارش دوربین خبر،

احمدحسین زادگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران- در مراسم تودیع و معارفه فرماندار میاندورود اظهار داشت: از اینکه آقای قادری از جمع وزارت کشور می رود ناراحتیم اما از اینکه ایشان عاقبت بخیر شدند خوشحالیم.
وی با بیان اینکه موانع و مشکلات بسیار زیاد است و حجم مطالبات مردم و جامعه نیز بسیار است افزود: متاسفانه مدیریت در این شرایط بسیار سخت است و بسیار مایه تاسف است که عده ای علیرغم اطلاع از وضعیت کشور حجم مطالبات مردم را افزایش می دهند به گمان اینکه دولت را زمینگیر کنند در حالی که این مسئله به نظام باز می گردد.
حسین زادگان ابراز داشت: فرصت خوبی برای مدیران جایگزین فراهم شده است که بتوانند صرفنظر از اختلافات و رویکردهای سیاسی کشور را از شرایط فعلی خارج کنیم.
وی با اشاره به دستورات مقام معظم رهبری در این شرایط به دولت اظهار داشت: مردم رکن اصلی نظام و دولت هستند اما من اعتقاد دارم که مردم باید در قالب سازمان ها و تشکیلات خاصی وارد جرگه حامیان دولت و نظام شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران به انتظار از فرمانداران در خصوص تقویت سمن ها و NGoها اشاره کرد و گفت: در هر حوزه ای که دولت ها به مردم اعتماد کرده اند مشکلات به آسانی حل شده است؛ در واقع یک بخش از تمایز کشورهای توسعه یافته با کشورهای جهان سوم در همین موضوع است.
وی نماینده دولت را نماینده نظام دانست و گفت: منابع انسانی و منابع اعتباری دولت در مناطق، مختلف است و نماینده دولت باید برنامه زمانبندی بر مبنای استفاده از همه شرایط و ظرفیت ها را عملیاتی کند.
حسین زادگان به مشی اعتدالی دولت اشاره کرد و گفت: ما به دولت در سایه کاری نداریم که تلاش می کند با افزایش مطالبات مردم بین مردم و مسئولان و نظام بی اعتمادی ایجاد کنند اما منظور ما بهره گیری از همه ظرفیت ها در راستای حمایت از سیاست های دولت است.
وی امانتداری و قانونمداری را یکی از مهم ترین شاخصه های نماینده دولت عنوان کرد و گفت: هر کاری که بر مبنای سلیقه شخصی انجام شود قابل دفاع نیست.
حسین زادگان ابراز داشت: استفاده از ظرفیت بزرگان و ذی نفوذان و همچنین ایجاد نشاط و امید از وظایف اصلی فرمانداران است.
وی پرهیز از نزاع و اختلاف را یکی دیگر از راهکارهای توسعه دانست و گفت: در ایام انتخابات رقابت ها؛ اختلاف نظرها و انتقادها وجود دارد اما پس از رای مردم باید همه تمکین کنند نه اینکه عده ای دولت در سایه تشکیل دهند یا سراغ وکیل و وزیر سابق بروند.
حسین زادگان با بیان اینکه بیش از هر زمان دیگری نیازمند قانون و رعایت اخلاق هستیم افزود: مردم با مشکلات عدیده اقتصادی روبرو هستند و وظیفه ما رسیدگی به مشکلات است.
وی به نشاط و تحرک اجتماعی اشاره کرد و گفت: منظور ما از نشاط اجتماعی صرفاً برگزاری کنسرت نیست بلکه اجرای ورزش همگانی یا حضور مر م در استادیوم های ورزشی نیز به نوعی تحرک و نشاط ا جتماعی محسوب می شود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : هر کاری که بر مبنای سلیقه شخصی انجام شود قابل دفاع نیست/تبعیت از دولت در سایه درست نیست

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir