امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:09:10

دوربین خبر

کد مطلب : 27117 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 مرداد 1397 -ساعت : 20:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بی‌تفاوتی برخی از فرمانداران در حوزه بیمه روستایی

استاندار مازندران مطرح کرد

بی‌تفاوتی برخی از فرمانداران در حوزه بیمه روستایی

به گزارش دوربین خبر، استاندار مازندران با اعلام اینکه بسیاری از فرمانداران نسبت به جذب افراد در بیمه روستایی بی‌تفاوت هستند، گفت: فرمانداران دغدغه‌ای در این ارتباط ندارند و عملکرد آنها قابل قبول نیست.

به گزارش دوربین خبر، به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد اسلامی بعدازظهر امروز در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی مازندران اظهار کرد: در حوزه بیمه روستایی فرمانداران حساسیت لازمی ندارند.

وی با بیان اینکه فعالیت فرمانداران در جویبار، سوادکوه، سواکوه شمالی، فریدونکنار،نور، چالوس و نکا در حوزه بیمه اجتماعی قابل دفاع نیست، گفت: در شهرهای ساری، قائم‌شهر،آمل، بابل و نوشهر اقدامات مناسبی انجام شده است.

محمد ابراهیمی مدیر صندون بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر مازندران نیز در این جلسه با اعلام اینکه دهیاران در زمینه جذب بیمه همکاری ندارند، افزود: بخشداران و شهرداران می‌توانند در این حوزه ورود جدی داشته باشند.

وی با اعلام اینکه بسیاری از استان‌های کشور 70 درصد جامعه هدف خودشان را با استفاده از این صندوق بیمه کردند، گفت: سال گذشته 10 هزار سهمیه داشتیم که حدود 13 هزار نفر را ثبت‌نام کردیم و از سهمیه سایر استان‌ها استفاده شده است و بنا داریم که بیشتر جامعه هدف را زیرپوشش قرار دهیم.

در ادامه اسدالله تیموری رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری نیز طی سخنانی با بیان اینکه در  مازندران 80 درصد روستاییان بالای 56 سال هستند که این مسئله نیاز به آسیب‌شناسی جدی دارد، گفت: این دانشگاه به عنوان پایلوت و دانشجویان به عنوان سفیران مروج بیمه دانشجویی می‌توانند با عقد تفاهم‌نامه‌ای ورود کنند.

86004/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - اجتماعی - فرمانداران - مازندران - استفاده - سهمیه - دانشگاه - عنوان - جامعه - روستاییان - روستایی - ندارند - اعلام - می‌توانند -

نظر شما در مورد : بی‌تفاوتی برخی از فرمانداران در حوزه بیمه روستایی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir