امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:22:10

دوربین خبر

کد مطلب : 27607 -تاریخ انتشار : شنبه 27 مرداد 1397 -ساعت : 01:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محورهای هراز و  کیاسر قفل شد/یک‌طرفه شدن محور کندوان تا ساعت یک بامداد شنبه

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران:

محورهای هراز و کیاسر قفل شد/یک‌طرفه شدن محور کندوان تا ساعت یک بامداد شنبه

به گزارش دوربین خبر، مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به قفل شدن خودروها در محدوده پارک جنگلی محور هراز، گفت: آمد و شد خودروها در محور کیاسر به‌صورت سنگین است و برای دقایقی این محور قفل شد.

به گزارش دوربین خبر،محسن هاشمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در محور کندوان باتوجه به اعمال محدودیت یک‌طرفه به‌صورت نیمه‌سنگین در جریان است.

وی با اشاره به قفل شدن خودروها در محدوده پارک جنگلی محور هراز، افزود: آمد و شد خودروها در محور سوادکوه به‌صورت پرحجم و در محدوده شیرگاه تا پل‌سفید به‌صورت نیمه‌سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران اضافه کرد: همچنین آمد و شد خودروها در محدوده امره تا ساری محور کیاسر به‌صورت سنگین است و برای دقایقی این محور قفل شد.

هاشمی با تاکید بر مدیریت سفر، خاطرنشان کرد: معمولا عصر جمعه شاهد بروز ترافیک هستیم که لازم است رانندگان با صبوری و پرهیز از انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند.

وی با اعلام اینکه محور کندوان تا ساعت یک بامداد شنبه به‌صورت یک‌طرفه است، تصریح کرد: تردد کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ از محور هراز ممنوع است.

۸۶۰۳۴/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : به‌صورت - خودروها - کندوان - یک‌طرفه - محدوده - مدیریت - نیمه‌سنگین - پرهیز - بامداد - راه‌های - مازندران - کیاسر - هاشمی -

نظر شما در مورد : محورهای هراز و کیاسر قفل شد/یک‌طرفه شدن محور کندوان تا ساعت یک بامداد شنبه

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir