امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:24:24

دوربین خبر

کد مطلب : 27990 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 شهریور 1397 -ساعت : 21:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
40 سال انقلاب اسلامی با قدرت در برابر استکباران ایستاده است /تکیه و اعتماد  بر قدرت داخل رمز پیروزی و اقتدار

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سفر یکروزه به نوشهر:

40 سال انقلاب اسلامی با قدرت در برابر استکباران ایستاده است /تکیه و اعتماد بر قدرت داخل رمز پیروزی و اقتدار

به گزارش دوربین خبر ،رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در نوشهر اظهار داشتند:اگر ملتی از اخم استکبار جا نخورد، ابرقدرت‌ها را به عقب‌نشینی وادار خواهد کرد.

به گزارش دوربین خبر

رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در نوشهر در جمع افسران عالی رتبه گفتند:

 اگر ملتی از اخم استکبار جا نخورد، ابرقدرت‌ها را به عقب‌نشینی وادار خواهد کرد.

همچنین ارتباط زنده تصویری از. نوشهر با. خلیج عدن؛انجام شد و ارائه گزارش از وضعیت آبهای آزاد به فرمانده کل قوا دیگر بخش یفر یکروزه ایشان بوده است.

 در ادامه مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان ارتش در نوشهر مازندران، در ارتباطی تصویری با ناو گروه ۵۶ مستقر در خلیج عدن، ناخدا دوم عرشه و ستاد ناصر رزاقی از اقدامات این ناو گروه، ایجاد فضای امن برای تردد کشتی ها در آبهای آزاد منطقه را به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گزارش داد.

 فرمانده کل قوا نیز با تقدیر و آرزوی توفیق بیشتر برای نیروهای مسلح ایران تأکید کردند: شما قادرید دریاهای اطراف ایران عزیز ما را با هوشمندی و شجاعت به امنیت کامل برسانید.

حضرت آیت الله خامنه ای اظهار داشتند:جمهوری اسلامی با تکیه بر خدای متعال توانسته است آمریکا را در عمده هاف های خود در منطقه شکست دهد.

ایشان با تاکید بر اینکه این واقعیتی است که سیاستگذاران دنیا این را بیان می کنند افزودند:اگر ملتی از تشر و اخم استکبار نترسید و جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت در میدان حق قدم گذاشت ابرقدرت ها را شکست خواهد داد.

ایشان تصریح کرد:در 40 سال انقلاب در معرض حمله دشمنان قرار دارد اما از نهالی باریک به درختی پرثمر بدل شده است و توانسته است دل ملت های اسلامی را به پیام خود جذب کند و توطئه امریکا در منطقه را با شکست مواجه کند.

رهبر معظم انقلاب گفتند:ملت عراق با شجاعت ایستاد و ملت سوریه با فداکاری در میدان حاضر شد و اینها نشانه های صدق آیه خداوند در نصرت و ثبات قدم به مومنان است.

ایشان افزودند:امروز جوانان نگهبانان مرزهای هوایی و دریایی کشورند وهر چه می توانید آمادگی ها را در خودتان افزایش دهید. 


اعطای نشان درجه یک فتح به امیردریادار حبیب سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با دستان فرماندهی کل قوا در. نوشهر انجام شد.


40 سال انقلاب اسلامی با قدرت در برابر استکباران ایستاده است /تکیه و اعتماد  بر قدرت داخل رمز پیروزی و اقتدارلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 40 سال انقلاب اسلامی با قدرت در برابر استکباران ایستاده است /تکیه و اعتماد بر قدرت داخل رمز پیروزی و اقتدار

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir