امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 22:06:18

دوربین خبر

کد مطلب : 28825 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 آبان 1397 -ساعت : 08:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پشت پرده تمرین نساجی در تهران

پشت پرده تمرین نساجی در تهران

به گزارش دوربین خبر،

 پشت پرده تمرین نساجی در تهران

اختصاصی ( امیر طهماسبی ) - با توجه به حساسیت های به وجود آمده طی هفته های اخیر در خصوص تمرین تیم فوتبال نساجی مازندران در تهران , بر سر تمرین این تیم رفتیم تا از نزدیک شاهد فعالیت های شاگردان نکونام و دیگر اعضای این تیم در ورزشگاه کارگران تهران باشیم .

با توجه به هماهنگی های انجام شده صبح امروز در محل تمرین تیم فوتبال نساجی حاضر شدیم تا از شرایط تمرینی تیم اطلاعات کاملی بدست آورده و در اختیار هواداران قرار دهیم که در این راه به نکات مهمی هم رسیدیم که به آن اشاره خواهیم کرد .

در بدو ورود به مجموعه ورزشی کارگران دریافتیم که باشگاه نساجی تمامی این مجموعه را به مدت یکسال اجاره کرده است و به جز تیم فوتبال نساجی مازندران هیچ تیم یا فردی اجازه حضور و استفاده از امکانات این مجموعه را نخواهد داشت .

امکاناتی که شامل چمن طبیعی , استخر , سالن وزنه , سرویس بهداشتی و سالن غذاخوری و ... میشود و داشتن همچین مجموعه مجهزی به جرات آرزوی هر تیمی است .

در ادامه پس از استقرار در ورزشگاه دریافتیم تیم فوتبال نساجی تمرینات خود را راس یک ساعت مشخص و ابتدا با حضور کادرفنی در زمین شروع میکند , همزمان بازیکنان به مرکز زمین تمرین رفته و با جواد نکونام و کادرفنی شروع به صحبت در خصوص تاکتیک ها و نکات فنی میکنند .

با اتمام سخنان سرمربی تیم , بازیکنان به همراه مربی خارجی خود ( پپه لوسادائه ) و کیانوش رحمتی مشغول به گرم کردن میشوند و سپس دقایقی را به نرم دوی و ساعاتی را به انجام امور تاکتیکی خاص سرمربی می پردازند و در صورت اشتباه و بی دقتی با انجام تعدادی شنای سوئدی جریمه میشوند .

بازیکنان با توجه به نحوه تمرینات در صورت اجازه سرمربی به سرعت به عملیات سرد کردن و استفاده از استخر و آب سرد برای جلوگیری از گرفتگی عضلات مشغول میشوند و در انتها به صرف ناهار مشغول شده و پس از آن راهی منزل میشوند .

مربیان تیم هم با مشاهده و آنالیز بازی تیم حریف و تمرینات خود به نقاط قوت و ضعف خود و تیم حریف پی میبرند که طبق گفته یکی از کارگران مشغول در ورزشگاه این جلسات میان کادرفنی گاها تا پاسی از شب به طول می انجامد .

اجرای این برنامه تمرینی کاملا حرفه ای به لطف وجود مجموعه ورزشی مجهز کارگران امکان پذیر بوده و با توجه به عدم وجود حتی نیمی از این امکانات در قائمشهر و حتی مازندران تیم فوتبال نساجی علیرغم میل باطنی مدیران و هوادارانش , در تهران تمرین میکند .

ناگفته نماند که تمرین نساجی در تهران دلایل دیگری نیز دارد که به افراد مسئول در قائمشهر برمیگردد , به طور مثال هیات فوتبال شهرستان قائمشهر که برای بازی های خانگی نساجی در تمامی رده ها مخصوصا بزرگسال , مبالغی را جهت اجاره زمین دریافت میکنند یا اداره ورزش جوانان شهرستان قائمشهر که علیرغم اطلاع از دلسردی مالک تیم حتی حاضر نیست مسولیت تیم های پایه نساجی که آینده فوتبال این شهر را میسازند را بر عهده بگیرد تا بلکه از این طریق به مالکان دلگرمی داده شود !

همچنین عواملی فرا ورزشی ( سیاسی ) نیز در دوری نساجی از قائمشهر دخیل بوده که در حال حاضر قصد نداریم به آن بپردازیم . حال قضاوت با هواداران , به راستی اگه شما تصمیم گیرنده بودید ، تیم را به قائمشهر می بردید ؟


پشت پرده تمرین نساجی در تهران

پشت پرده تمرین نساجی در تهران

پشت پرده تمرین نساجی در تهران

پشت پرده تمرین نساجی در تهران

پشت پرده تمرین نساجی در تهران

پشت پرده تمرین نساجی در تهران

پشت پرده تمرین نساجی در تهرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پشت پرده تمرین نساجی در تهران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir