امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:39:51

دوربین خبر

کد مطلب : 28857 -تاریخ انتشار : جمعه 11 آبان 1397 -ساعت : 14:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مگر در این 40 سال تحریم نبودیم؟/گام مثبت برای جهان اسلام با مخالف علمای عربستان

نماینده ولی فقیه در مازندران:

مگر در این 40 سال تحریم نبودیم؟/گام مثبت برای جهان اسلام با مخالف علمای عربستان

به گزارش دوربین خبر، نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه می‌خواهند از ۱۳ آبان ایران را تحریم نفتی کنند تا کسی یک قطره نفت از ایران نخرند، گفت: مگر در این 40 سال تحریم کردید چه اتفاقی افتاد ما همیشه از اول انقلاب تحریم بودیم اما دستگاه‌های اجرایی با هدایت مقام معظم رهبری از این گردنه عبور می‌کنند.

به گزارش دوربین خبر، از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مرکز مازندران با بیان اینکه شفاعت شروطی دارد، اظهار کرد: کسی که می‌خواهد شفاعت یابد نباید رابطه خود را با خدا قطع کند، اگر از پایه اعتقادی نداشته باشند و در عمر خود عمل صالح انجام نداده باشد، مشمول شفاعت نمی‌شود.

وی افزود: 45 روز عزاداری توسل خوبی است و این گریه‌ها که سرمایه حسینی، نبوی و فاطمی است با اعتقاد و درستی برگزار شود و تقوا داشته باشیم، مشمول شفاعت هستیم.

امام جمعه مرکز مازندران با بیان اینکه عاشورا تاریخ دل است، تصریح کرد: عاشورا تاریخ گل و کتابت نیست که از بین برود بلکه حقیقتی است که در نظام هستی ماندگار شده است.

این مسؤول در ادامه به مسئله تحریم‌ها اشاره کرد و گفت: تحریم‌ها از این جهت است که می‌خواهند مردم را به ستوه بیاورند و مردم بگویند اشتباه کردیم.

طبرسی تصریح کرد: امریکا و همپیمانان‌شان هیچ‌گاه نمی‌توانند در ایران موفق شوند و مردم ایران اوضاع گرانی، بیکاری را به دلیل اعتقادات‌شان تحمل می‌کنند و در کنار آن مسؤولان نیز باید برای حل آن چاره‌اندیشی کنند و اگر این اعتقاد مردم نبود جمهوری اسلامی ایران نمی‌توانست ۴۰ سال پابرجا بماند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه می‌خواهند از ۱۳ آبان ایران را تحریم نفتی کنند تا کسی یک قطره نفت از ایران نخرند، اظهار کرد: مگر در این 40 سال تحریم کردید چه اتفاقی افتاد ما همیشه از اول انقلاب تحریم بودیم اما دستگاه‌های اجرایی با هدایت مقام معظم رهبری از این گردنه عبور می‌کنند.

طبرسی با اشاره به اینکه علمای عربستان حرکت ارتباط پادشاه با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و حتی رابطه با رژیم صهیونیستی را حرام اعلام کردند، افزود: این یک امتیاز مثبت برای جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه دشمنان جنگ روانی را علیه ایران شروع کردند، گفت: می‌خواهند با این عملیات روانی بین مردم، دولت و اسلام فاصله بیندازند اما با این اتحاد هم نمی‌توانند کاری کنند.

امام جمعه مرکز مازندران به ۱۳ آبان اشاره کرد و افزود: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مختص دانش‌آموزان نیست و امسال همه مردم باید در راهپیمایی شرکت کنند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی یک بنای دینی است و کسی نمی‌تواند آن را تخریب کند، افزود: دشمن با توطئه امنیت، می‌خواهد اقتصاد کشور را با جنگ روانی و اقتصادی برهم بزند اما هرگز به این نیت شوم‌شان نمی‌رسند و ایران اسلامی همچنان مقتدر می‌ماند.

طبرسی گفت: پدافند غیرعامل باید عامل باشد و باید پدافند غیرعامل را باید به مردم معرفی کنند و مردم باید با این امر آشنا شوند.

انتهای پیام /۸۶۰۵۱/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - مازندران - شفاعت - اشاره - طبرسی - افزود - تحریم - اسلامی - روانی - می‌خواهند - اسلام - نمی‌توانند - جمهوری - صهیونیستی - غیرعامل - پدافند - تحریم‌ها - تاریخ - رابطه - می‌خواهد - اظهار - علمای - مشمول - نماینده - عربستان - عاشورا - اعتقاد - تصریح -

نظر شما در مورد : مگر در این 40 سال تحریم نبودیم؟/گام مثبت برای جهان اسلام با مخالف علمای عربستان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir