امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 12:47:30

دوربین خبر

کد مطلب : 29319 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 آذر 1397 -ساعت : 22:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در حاشیه راه اندازی پایگاه رسانه ای مردم گرا صدای آزاد مردم ایران/وقتی صدای اعتراض بر تدبیر کوبیده شد

و اما بعد...

در حاشیه راه اندازی پایگاه رسانه ای مردم گرا صدای آزاد مردم ایران/وقتی صدای اعتراض بر تدبیر کوبیده شد

به قلم:علی ابراهیمی گتابی

به گزارش دوربین خبر،

روز هفتم از سومین ماه فصل خزان نودوهفت مدیر مسئول روزنامه اصلاح طلب وارش -روزنامه محلی شمال کشور-در مراسم رونمایی از یک پایگاه خبری- امید که گرای_انقلاب را با پیچاندن مردم به چپ و راست ندهد-!علناً پروژه رد شدن با بولدوزر از روی روحانی را رونمایی کرد! -گرچه اصلاح طلبان در عدم مسئولیت پذیری و عبور از آنچه به سهم شان نیست،یدبیضا دارند!- و در یک سخنرانی تامل برانگیز! با ناامیدی آخرین میخ را بر تابوت_بنفش تدبیر کوبید! و آب پاکی را ریخت روی دست شیخ! که دیگر ما را با شما کاری نیست!یعنی اینکه پای اصلاح طلبان را وسط بدبیاری های این دو دوره دولت_تدبیر نکشید!
.
اصلاح طلبان نمی توانند از حافظه یک ملت حتی شده این جمله را پاک کنند «دولت رحم اجاره ای ماست»! ردپای حمایت تمارعیار اصلاحات با فرمان تک رار و ضربه گیری از جنس جهانگیری ! برای روی کار آمدن دولت روحانی تا همین حالا با لیست های رنگی سبز و بنفش،مدیر و آبدارچی عوض می کنند! آنقدر بدرنگ است که اگر در آستانه شش سالگی دولت، آن را مثل یک بچه سرراهی پرتش کنند بیرون! دقیقاً مصداق عوض کردن جای متهم و طلبکار است!
.
مردم یادشان نمی رود کدخدا_نوازی اصلاح طلبان و بزک کردنش که تو را به روح عموسام بیا پای میز مذاکره ! نتیجه اش شد برجام! هرچه نقد داشتیم را دادیم! نسیه هم گیرمان نیامد که هیچ! دست آخر کدخدا زد زیرمیز توافق !فرجام نحسش گریبان ملت را گرفت!رکود شدید اقتصادی رکورد زد!چرخ زندگی مردم پنجر شد ! خارخاسک هم رفت جز لیست تحریم !
.
تمام وعده های دولت از آب خوردن تا رونق اقتصادی با کلید روحانی به دست اصلاحات قفل شد! و شکست ! اصلاح طلبان در تک تک وعده های که روی دست پاستورنشینان ماند،شریکند ! که با گعده و لابی های انتخاباتی بهارستانی ها از روی زمین جمع نمی شود! باید به مردم پاسخگو باشند! اما وقتی می بینند حنای سبزشان پیش مردم رنگ باخته،شروع می کنند به پمپاژ ناامیدی و آلوده کردن ذهن جامعه با حاشیه سازی!و هربار هم که دولت حرف از قراردادهای ذلت بار به میان میاورد! لیستی از توهین به منتقدان می شود سیاهه روزنامه هایشان!
.

اصلاحات
عبور_از_روحانی
پشیمانی_سودی_ندارد
جیغ_بنفش_نکشید
به_مردم_پاسخگو_باشید
علی_ابراهیمی_گتابی

به گزارش دوربین خبر،مدیر مسئول روزنامه وارش در آئین رونمایی از پایگاه رسانه ای مردم گرا با اشاره به فعالیت های محسن زارعی در دوران فرمانداری ساری در سال 84 مشکلات معیشتی حاصل از سومدیریت مدیران دولت را علل ناکامی ها اعلام کرد و با طرح پرسش از روند سو تدبیر خواستار پاسخگویی رئیس جمهور روحانی در برابر مطالبات مردمی شد.

اینک اما به عقیده بسیاری از کارشناسان سیاسی عبور در رفع مشکلات نیاز به چرخش های سیاسی ندارد و آنچه در پیچ این روزهای تحریم کمک می کند اندکی تفکر،تعامل و بکاربستن مدیریت جهادی خواست مقام معظم رهبری است.

سمیه فقیه 


در حاشیه راه اندازی پایگاه رسانه ای مردم گرا صدای آزاد مردم ایران/وقتی صدای اعتراض بر تدبیر کوبیده شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : در حاشیه راه اندازی پایگاه رسانه ای مردم گرا صدای آزاد مردم ایران/وقتی صدای اعتراض بر تدبیر کوبیده شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir