امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 17:25:25

دوربین خبر

کد مطلب : 29348 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 آذر 1397 -ساعت : 11:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نقد منصفانه مشفقانه وظیفه رسانه ملی است/نمایش کارنامه انقلاب ضرورت دارد

نقد منصفانه مشفقانه وظیفه رسانه ملی است/نمایش کارنامه انقلاب ضرورت دارد

به گزارش دوربین خبر،
دارابی معاونت امور استان های  صداو سیما در آئین تکریم و معارفه مدیرکل صداو سیما مازندران گفت:امروز اطلاع رسانی همانند فضای تنفسی برای جامعه نیاز است.
وی افزود:علی صادق مقدسی مدیری جهادی ،پرکار،کم سخن و اندیشمند است و در استان گلستان و مازندران فعالیت اثربخشی داشته اند و استان البرز ایرانی کوچک با بیش از 4 میلیون نفر جمعیت است که نیازمند مدیری با برنامه و حرفه ای  است. و از اینرو در آن جایگاه قرار می گیرند.

او همخوانی استاندار بومی و مدیرکل صددو سیمای بومی را فرصتی معتنم در کار و تلاش عنوان کرد و افزود:صداقت و انگیزه برای خدمت،و فعالیت جهادی همراه با تلاش از ویژگی های برجسته هادی ابراهیمی است.
او با اشاره به دستاورد سال چهلم انقلاب و  منزلت زنان در انقلاب اسلامی بیان کرد:  در کنار سازندگی های. زیاد،آزادی،امنیت و استقلال برای ما فراهم شده است .
علی دارابی همچنین  با اشاره به وابستگی های سنگین کشور مان ایران در ساخت سدها و زیرساخت های برقی و گازی در قبل انقلاب عنوان کرد:امروز جوانان این سرزمین با توانمندی علمی جهاد در حوزه اقتصا ی و عمرانی را ایجاد کرده اند.
معاون امور استان های صداو سیما  با تاکید بر اینکه ارایه ،نمایش و تبیین کارنامه انقلاب ضرورت دارد ادامه داد:همه مسئولان فرهنگی و اجرایی در این زمینه مسئولیت دارند و
با تهیه برنامه "کارنامه" همه مدیران کارنامه خود را ارائه خواهند کرد. 

وی خواستار  دعوت از هم استانداران مازندران شد تا در یک دورهمی جوانان حاصل آغاز و تداوم کار و فعالیت های انجام شده را ببینند.
این مسئول  با اشاره به فقر شدید گذشته افزود:برنامه 1+40 نیز با هدف برملا سازی نقشه های دشمن در چهل سالگی انقلاب از شبکه اول روی آنتن می رود.
معاون امور استان های صداو سیما  با اشاره به نقش راهبردی صداو سیما در کشور و استان ها افزود:وظایف رسانه ایجاد آرامش و امیدافزایی است.
وی فعالیت فراجناحی وکمک در اجرای برنامه های توسعه پایدار را از دیگر وظایف صداو سیما برشمرد.
دارابی رسانه ملی را زبان مردم برای بیان مطالبات مردمی عنوان کرد و با اشاره به منابع محدود کشور افزود:دامن زدن به مطالبات امری نادرست است که در جریان هر انتخابات مطالبات دامن زده می شود.
این مسئول نقد مشفقانه و پرهیز از سیاه نمایی را دیگر رویکرد صداو سیما در اصول حرفه ای و رسانه. خواند وگفت:هدف دشمن  مچ گیری تخریب و از میان بردن است و دولتمردان باید با افزایش سعه صدر نقد پذیر باشند.
او تصریح کرد:رسانه باید حامی مردم باش و انعکاس عملکرد دولت را وظیفه رسانه ملی عنوان کرد.

وی افزود:دولت برآمده از آرا مردمی است و رسانه در استان ها خدمات مردمی را منعکس نمایند.


نقد منصفانه مشفقانه وظیفه رسانه ملی است/نمایش کارنامه انقلاب ضرورت دارد

نقد منصفانه مشفقانه وظیفه رسانه ملی است/نمایش کارنامه انقلاب ضرورت داردلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نقد منصفانه مشفقانه وظیفه رسانه ملی است/نمایش کارنامه انقلاب ضرورت دارد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir