امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:57:20

دوربین خبر

کد مطلب : 29420 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 آذر 1397 -ساعت : 19:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دیدار احمد حسین زادگان با آیت الله العظمی جوادی آملی

دیدار احمد حسین زادگان با آیت الله العظمی جوادی آملی

به گزارش دوربین خبر،

 استاندار مازندران و هیئت همراه با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله العظمی جوادی آملی در این دیدار با اشاره به ظرفیت ها و امکانات استان مازندران بیان داشتند: استان مازندران به لطف الهی، دارای امنیت مناسب و برکات الهی فراوان است و به واسطه حضور شخصیت ها و علمای برجسته حوزوی و دانشگاهی، فرهنگ مردم، در سطح بالایی قرار دارد که بایستی این ظرفیت ها و امکانات را مورد توجه جدی قرار داد و از آنها استفاده کرد.

ایشان ادامه دادند: مشکل اساسی ما این است که باور نداریم انسان، موجودی ابدی است، اگر مسئولین بیت المال باور داشته باشند که با مرگ از پوست به در می آیند و بعد از مرگ باید پاسخگوی اعمال و اقدامات خود باشند، ممکن نیست بیراهه بروند.

معظم له اذعان داشتند: طبق بیان خداوند در قرآن کریم، این خود اختلاس گر، نجومی بگیر و دزد هستند که هیزم تمام نشدنی جهنم خواهند شد، باور این مطلب قطعا انسان را متحول خواهد کرد.

آیت الله العظمی جوادی آملی خاطرنشان کردند: خداوند تاکید می کند که همه موجودات از حلال گوشت گرفته تا حرام گوشت، همه عائله من هستند و نزد من روزی دارند، با این وجود برخی حیوانات مانند موش، به فکر ذخیره کردن هستند و برخی دیگر مانند مرغان مهاجر، هزاران کیلومتر پرواز می کنند و به رزق و روزی که برای آنها تعیین شده می رسند، ما نیز می توانیم مانند آن پرندگان مهاجر، آزادمنشانه زندگی کنیم و این راه باز است.

معظم له در پایان تاکید داشتند: همه باید به این موضوع توجه داشته باشند که اختلاف یک بیماری بدخیم است که ثمری جز ویرانی برای جامعه ندارد و هم دنیا و هم آخرت انسان را تهدید می کند، لذا باید با توجه به سرمایه های فراوانی که خداوند در اختیار ما قرار داده است، با همدلی امور را به پیش ببریم.

در ابتدای این دیدار استاندار مازندران در سخنانی، وفاق و همدلی را مهمترین عامل رفع مشکلات مازندران ذکر کرد و گزارشی از اهداف و برنامه های خود در جهت رفع مشکلات استان مازندران و توسعه اقتصادی این استان خدمت معظم له ارائه نمود.


دیدار احمد حسین زادگان با آیت الله العظمی جوادی آملی

دیدار احمد حسین زادگان با آیت الله العظمی جوادی آملیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دیدار احمد حسین زادگان با آیت الله العظمی جوادی آملی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir