امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:08:23

دوربین خبر

کد مطلب : 29445 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 آذر 1397 -ساعت : 07:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توسعه فرصت های کسب و کار و اشتغال پایدار با توسعه شرکت های دانش بنیان شکل می گیرد

استاندار مازندران:

توسعه فرصت های کسب و کار و اشتغال پایدار با توسعه شرکت های دانش بنیان شکل می گیرد

به گزارش دوربین خبر
احمد حسین زادگان در دیدار با دکتر قادری فر، معاون توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دکتر نازک تبار رئیس دانشگاه پیام نور مرکز استان با بیان این که نیازمند به تعامل و همکاری مدیران مازندرانی در تهران در عرصه های مختلف هستیم، افزود: با ارائه برنامه های مدون کاربردی و عملیاتی از دستگاه های اجرایی و نیز با مشارکت اجتماعی مردم در توسعه استان گام بر می داریم.
استاندار مازندران بر استفاده از فناوری های نوین و اجرایی شدن دولت الکترونیک در سازمان ها تاکید نموده اند و خواستار حمایت و همکاری معاونت علمی در اجرایی شدن این طرح شده اند. ایشان اضافه کردند: باید به توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در استان توجه بیشتری شود تا از این طریق بتوانیم فرصت های کسب و کار بیشتری را ایجاد کنیم.
دکتر قادری فر، معاون توسعه فناوری معاونت علمی بیان داشتند: معاونت علمی برای فعالیت در زمینه های مختلف با استانداری و دستگاههای اجرایی در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان آمادگی کامل دارد.
ایشان اعلام کردند: معاونت علمی در راستای شکل گیری و تقویت زیست بوم نوآوری و با رویکرد حمایت از کارآفرینی فناورانه با حمایت ها و اعطای تسهیلات به شرکت های خصوصی دانش بنیان، ظرفیت تولید و اشتغال را افزایش می‌دهد.
معاون توسعه فناوری معاونت علمی اظهار داشتند؛ باید به اثرات مخرب زیست محیطی و مدیریت پسماند در مازندران با استفاده از ابزارهای فناوری نوین نیز توجه بیشتری شود. ایشان بیان داشتند؛ به عنوان مثال برای حل مشکلات پسماند، چند شرکت دانش بنیان در بخش امحای زباله های بیمارستانی در استان فعال و خواستار همکاری با بیمارستان ها می باشند.
وی همچنین ضمن تایید سیاست پروژه محوری استاندار جدید، از آماده بودن کامل معاونت علمی در حمایت از کسب و کارهای فناورانه و نوآورانه در این استان خبر داد.
دکتر نازک تبار رئیس دانشگاه پیام نور مرکز ساری با تاکید بر همکاری دانشگاه ها با دستگاه های اجرایی در استان، بیان داشتند؛ با تعدد دانشگاه در استان مازندران می توانیم توسعه مناسبی در زمینه علم و فناوری داشته باشیم و سهم واحدهای فناور و دانش بنیان در استان را افزایش دهیم.


توسعه فرصت های کسب و کار و اشتغال پایدار با توسعه شرکت های دانش بنیان شکل می گیردلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : توسعه فرصت های کسب و کار و اشتغال پایدار با توسعه شرکت های دانش بنیان شکل می گیرد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir