امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:13:56

دوربین خبر

کد مطلب : 29511 -تاریخ انتشار : شنبه 01 دی 1397 -ساعت : 15:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با همکاری اداره کل کتابخانه ها و آموزش و پرورش تجهیز کتابخانه مدارس زیر پوشش بنیاد فرهنگی آرش را پیگیری می کنیم

با همکاری اداره کل کتابخانه ها و آموزش و پرورش تجهیز کتابخانه مدارس زیر پوشش بنیاد فرهنگی آرش را پیگیری می کنیم

به گزارش دوربین خبر،فرهاد شاهسوارانی از برپایی نشست مشترک بنیاد فرهنگی آرش و اداره کل کتابخانه ها و آموزش و پرورش در گسترش فرهنگ مطالعه میان دانش آموزان خبر داد.

به گزارش دوربین خبر،فرهاد شاهسوارانی خیر مدرسه ساز و مدیر عامل بنیاد فرهنگی آرش با بیان اینکه به منظور ترویج فرهنگ هدیه کتاب به همنوع و یا کتابخانه در  مدارس زیر پوشش ،بنیاد فرهنگی آرش دو برابر کتاب هدیه می دهد افزود:این مسئله رقابت بین مدارس ایجاد کرده است.
به گفته شاهسوارانی دانش آموزان آثار و دست ساخته های حوزه فرهنگ مطالعه را  در نمایشگاهی نمایش می دهند و با همکاری اداره کل کتابخانه ها تجهیز کتابخانه را پیگیری می کنیم.


هاشمی نماینده بنیاد فرهنگی آرش در مازندران با اشاره به لزوم توجه به توسعه کتابخانه های مدارس زیر پوشش این بنیاد گفت:بنیاد فرهنگی آرش با پوشش بیش از 2 هزار دانش آموز میاندورودی در مدارس زیر پوشش بنیاد فرهنگی آرش. در آموزش و تعلیم و تربیت نقشی مهم و برجسته دارد.

وی اظهار داشت:35 درصد دانش آموزان و همکاران فرهنگی شهرستان  زیر پوشش بنیاد فرهنگی آرش هستند.
او با اشاره به نیاز خانواده ها در  آگاهی بخشی و تاثیر در رشد و بلوغ کودکان بیان کرد:بستر سازی به تعمیق مطالعه. در مدارس، آینده کودکان را بر مدار مطالعه و تحقیق و پژوهش سوق می دهد.

عمادی مسئول بازرسی آموزش و پرورش میاندرود هم  با بیان اینکه اکبر شاهسوارانی به عنوان معلمی نمونه و ماندگار، امید ونشاط را میان کودکان قدیم و جدید میاندرود ایجاد کرده است گفت:تالیف کتب در زمینه انقلاب اسلامی و دیگر زمینه ها این خیران را به عنوان پیشتاز عرصه فرهنگی،مدرسه سازی و ترویج مطالعاتی بدل کرده است.
وی کتابخوانی را آغاز زندگی خردمندانه بیان کرد و گفت:در تجهیز کتابخانه های مدارس به تعامل دو سویه اداره کل کتابخانه ها و آموزش و پرورش نیاز داریم.


با همکاری اداره کل کتابخانه ها و آموزش و پرورش تجهیز کتابخانه مدارس زیر پوشش بنیاد فرهنگی آرش را پیگیری می کنیملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : با همکاری اداره کل کتابخانه ها و آموزش و پرورش تجهیز کتابخانه مدارس زیر پوشش بنیاد فرهنگی آرش را پیگیری می کنیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir