امروز دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 09:12:56

دوربین خبر

کد مطلب : 29634 -تاریخ انتشار : شنبه 22 دی 1397 -ساعت : 12:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
موقوفات مطابق نیت واقف هزینه شود

فرمانده قرارگاه منطقه ای غدیر:

موقوفات مطابق نیت واقف هزینه شود

به گزارش دوربین خبر،

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر گفت: فعالیت‌های اوقاف مازندران در خدمت به موقوفات ارزشمند است.

سردار علی شالیکار فرمانده قرارگاه منطقه ای غدیر و ساداتی مدیرکل حج و زیارت استان با حجت‌الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران دیدار کردند.

این دیدار در خصوص اجرای نیت موقوفات مرتبط با اعزام زائران به حرم امام حسین(ع) و اعزام جمعی از خانواده‌های معزم شهدای مدافع حرم و جانبازان به کربلای معلی صورت گرفت.

سردار شالیکار فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر از عملکرد بسیار خوب و مثبت اوقاف مازندران در همه زمینه ها و خصوصا برپایی موکب اوقاف استان در شهر سامرا از حجت‌الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران قدردانی کرد.

وی در این دیدار از وقف بعنوان میراث ماندگار و ارزشمند یاد کرد و گفت: فعالیت در اوقاف و خدمت به موقوفات بسیار ارزشمند است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر با قدردانی از فعالیت‌های اداره‌کل اوقاف مازندران در اجرای امینانه نیت موقوفات، افزود: درآمد موقوفات باید طبق نیت واقف هزینه شود که در استان مازندران نیز این مسئله به خوبی اجرا می‌شود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر عنوان کرد: اوقاف مازندران با توجه به موقوفاتی که در اختیار دارد امسال چندین زائر را به حرم امام رضا(ع) اعزام کرده که جای قدردانی دارد.


موقوفات مطابق نیت واقف هزینه شودلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : موقوفات مطابق نیت واقف هزینه شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir