امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 16:55:52

دوربین خبر

کد مطلب : 29703 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 بهمن 1397 -ساعت : 07:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارزش کار معلم بی منتهاست

نماینده ولی فقیه در گردهمایی بزرگ شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان مازندران:

ارزش کار معلم بی منتهاست

به گزارش دوربین خبر،

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در گردهمایی بزرگ شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان مازندران که با حضور استاندار مازندران، فرمانداران، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، دکتر پاپایی مدیرکل امور شوراهای وزارت آموزش و پرورش، فرهاد شاهسوارانی خیّر بزرگ مدرسه‌ساز، خیّران، شهرداران و بخشداران در اردوگاه دانش آموزی بادله برگزار شد، اظهار کرد: آموزش و پرورش خانه و خانواده همه ما است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «آیت الله نورالله طبرسی» در این مراسم که صبح امروز برگزار شد، با اشاره به حدیثی در مقام معنوی حضرت زهرا (س) گفت: هیچ پیامبری به نبوّت نرسید مگر اینکه به فضل حضرت زهرا (س) اقرار کرد.

این عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آموزش و پرورش و معلمان نیز باید از اهل بیت بیاموزند چون اهل بیت «خدامحوری» و «مردم محوری» را سرلوحه کار خود داشتند.

آیه الله طبرسی در ادامه افزود: آموزش و پرورش خانه و خانواده همه ماست و اداره و مکانی است که تمام ایرانیان با یا بی‌واسطه با آن سر و کار دارند در حالی‌که هیچ اداره‌ای اینگونه نیست بنابراین همه باید دست در دست هم دهیم و آموزش و پرورش را بیش از پیش قدر بدانیم.

نماینده مقام معطم رهبری در استان با اشاره به این حقیقت که پیامبر(ص)، علی(ع) و فاطمه(س) و تمام امامان(ع)، معلم بودند گفت: همان‌گونه که کار پیامبران و امامان ارزش و زحمت دارد کار معلم نیز زحمت دارد و ضروری است همه در کنار آموزش و پرورش و معلمان باشیم.

امام جمعه شهرستان ساری در ادامه درخصوص خیّران گفت: این بزرگان کارهای زیادی برای بچه‌های نسل‌های بعد کردند و این همکاری و همدلی نزد خدا بسیار ارزش دارد به ویژه اینکه این اداره محل تولید دکتر و مهندس و استادان دانشگاهی است و همه باید دست در دست هم دهیم و به این شکل از زحمات معلمان قدردانی کنیم.

آیت الله طبرسی در خاتمه به سخنی از پیامبر(ع) اشاره کرد که زمانی که علی(ع) را به یمن می‌فرستاد فرمود: اگر یک تن توسط تو هدایت شود به اندازه همه آنچه خورشید به آن می‌تابد و همین حدیث شریف نبوی، گویای ارزش بی‌منتهای کار معلم است.


ارزش کار معلم بی منتهاست

ارزش کار معلم بی منتهاست

ارزش کار معلم بی منتهاست

ارزش کار معلم بی منتهاستلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ارزش کار معلم بی منتهاست

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir