امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 19:47:27

دوربین خبر

کد مطلب : 29716 -تاریخ انتشار : یکشنبه 30 دی 1397 -ساعت : 12:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجلیل از فعالان برتر حوزه آموزش و پرورش با حضور استاندار مازندران انجام شد

تجلیل از فعالان برتر حوزه آموزش و پرورش با حضور استاندار مازندران انجام شد

به گزارش دوربین خبر،

حسین زادگان استاندار مازندران گفت:برای نهادینه کردن و فرهنگ سازی موضوعات اساسی باید از آموزش و پرورش آغاز کنیم.
احمد حسین زادگان در گردهمایی بزرگ شوراهای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با اشاره به این که شورای آموزش و پرورش باید برنامه محور باشد، افزود: آموزش و پرورش توسعه نخواهد یافت مگر آن که شورای آموزش و پروش توسعه پیدا کند و فعالانه و پرتحرک در میدان باشد.
استاندار با بیان این که برای نهادینه کردن و چون فرهنگ سازی موضوعات اساسی در حوزه های مختلف و توسعه بینش جامعه باید از آموزش و پرورش آغاز کنیم، عنوان کرد: علیرغم وجود قوانین کافی نتوانستیم بدرستی مشکلات مردم را حل کنیم و دلیل آن این است که در حوزه مدیریت و اجرایی کردن تصمیمات مطلوب عمل نمی شود.
رییس شورای آموزش و پرورش استان با تاکید بر این که باید با عضویت دانش آموزان در تشکل های مردم نهاد برای اداره اجتماع محور جامعه، ظرفیت سازی کنیم، گفت: هر توسعه ای از آموزش و پرورش آغاز می شود و هر اتفاقی از شورای آموزش و پرورش باید برنامه ریزی و مدیریت شود.
استاندار، تصریح کرد: مشکلات کشور حل نمی شود مگر آن که به سوی مردم برویم و از مشارکت مردم در حوزه های مختلف بهره گیری کنیم.
وی با اشاره به این که شورای آموزش و پرورش، شورایی موثر است و باید از این توانمندی بهره برد، یادآور شد: توسعه آموزش و پرورش زمینه ساز اعتلای همه بخش هاست.
در پایان این گردهمایی که مدیر کل آموزش و پرورش، فرمانداران، مدیر کل امور شوراهای وزارت آموزش و پرورش، شهرداران، بخشداران و خیران مدرسه ساز نیز حضور داشتند، از رتبه برتر شوراهای آموزش و پرورش شهرستان ها، برخی فرمانداران، شهرداران و خیران فعال در این حوزه با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در مازندران با اهدا لوح تقدیر، تجلیل شد.
گفتنی است همچنین با اهدا لوح تقدیر از احمد حسین زادگان و عسگری نیکزاد، رییس و دبیر شورای آموزش و پرورش استان قدردانی شد‌.


تجلیل از فعالان برتر حوزه آموزش و پرورش با حضور استاندار مازندران انجام شد

تجلیل از فعالان برتر حوزه آموزش و پرورش با حضور استاندار مازندران انجام شد

تجلیل از فعالان برتر حوزه آموزش و پرورش با حضور استاندار مازندران انجام شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تجلیل از فعالان برتر حوزه آموزش و پرورش با حضور استاندار مازندران انجام شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir