امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:37:38

دوربین خبر

کد مطلب : 29755 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 بهمن 1397 -ساعت : 10:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
راه اندازی 766 طرح عمرانی،خدماتی،فرهنگی و درمانی مازندران در ایام الله دهه فجر

حسین زادگان استاندار مازندران خبر داد:

راه اندازی 766 طرح عمرانی،خدماتی،فرهنگی و درمانی مازندران در ایام الله دهه فجر

به گزارش دوربین خبر
احمد حسین زادگان استاندار مازندران با حضور در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت:دستاوردهای انقلاب در حوزه انرژی،عمرانی،اجرایی،آموزشی به درستی بیان نشده است و فعالیت رسانه های معاند که علیه نظام و آرمان های آن سخن می گویند وظیفه همه فعالان و دلسوزان انقلاب را صد چندان می کند.
استاندار مازندران افزود:نقش فرهنگی مردم و دولت در توسعه بی بدیل بوده و دولت و ملت در طول 40 سال انقلاب با همه فراز و نشیبها نقش داشته اند.
وی با تاکید بر اینکه 766 طرح عمرانی،خدماتی،درمانی و زیرساختی همزمان با دهه فجر با اعتبار هزار و 41 میلیارد تومان در مازندران  راه ندازی می شود.
حسین زادگان 
با بیان این که از مجموع پرو‍ژه هایی که در این دهه افتتاح می شود، 76 پرو‍ژه تولیدی – صنعتی با اعتباری بیش از 397 میلیارد تومان اشتغال زا بوده و برای 861 نفر شغل ایجاد خواهد نمود، اظهار داشت: هم چنین 566 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 619 میلیارد و 900 میلیون تومان در ایام الله دهه فجر افتتاح خواهد شد.

استاندار مازندران ادامه داد: از مجموع پروژه های امسال، 132 پروژه مرتبط با توزیع برق، 83 پروژه مرتبط با جهاد کشارزی، 69 پروژه مربوط به راه و شهرسازی، 59 پروژه مربوط به راهداری و حمل و نقل جاده ای، 40 پروژه مربوط به نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، 31 پروژه مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران، 28 پروژه مربوط به میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، 22 پروژه مربوط به گاز مازندران، 21 پروژه مربوط به آب منطقه ای، 20 پروژه بنیاد مسکن، 13 پروژه شیلات، 12 پروژه در آب و فاضلاب و 12 پروژه مربوط به ورزش و جوانان، 8 پروژه علوم پزشکی بابل، 7 پروژه مربوط به صنعت، معدن و تجارت، برق منطقه ای، شهرک های صنعتی و شهرداری کتالم و سادات شهر هر کدام 6 پروژه، راه آهن، بانک توسعه تعاون، علوم پزشکی مازندران و شهرداری نکا هر کدام 5 پروژه، منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران (ساری)، بندر امیرآباد، شرکت غله منطقه 2 ، مرکز تحقیقات کشاورزی و سازمان تامین اجتماعی هر کدام 3 پروژه خواهد بود.

وی با اشاره بر این که در بخش روستایی 128 پروژه با اعتباری بالغ بر 239 میلیارد ریال در ایام به بهره برداری می رسد, ادامه داد: در بخش عمران شهری نیز34 پروژه با اعتباری بیش از 21 میلیارد تومان از سوی شهرداری ها مورد بهره برداری قرار می گیرد. 

نماینده عالی دولت در مازندران، با اشاره به این که در ایام الله دهه فجر امسال 34 پروژه با اعتباری بیش از 354 میلیارد تومان در بخش های مختلف کلنگ زنی خواهد شد، افزود: در میان شهرستان های استان، بابل با 92 پروژه، آمل با 68، ساری با 63 پروژه، و بهشهر و نکا به ترتیب با 39 و 36 دارای بیشترین پروژه های افتتاحی در ایام الله دهه فجر امسال هستند.

وی با اشاره به لزوم تحرک بخشی میان دستگا های اجرایی بر تبیین اثرات تحریم ها در انقلاب اشاره کرد.


راه اندازی 766 طرح عمرانی،خدماتی،فرهنگی و درمانی مازندران در ایام الله دهه فجرلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : راه اندازی 766 طرح عمرانی،خدماتی،فرهنگی و درمانی مازندران در ایام الله دهه فجر

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir