امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:22:13

دوربین خبر

کد مطلب : 29863 -تاریخ انتشار : شنبه 20 بهمن 1397 -ساعت : 18:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شناسایی پیکر سرباز شهید «مسعود نداف گیلان‌نژاد»

مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران خبر داد؛

شناسایی پیکر سرباز شهید «مسعود نداف گیلان‌نژاد»

به گزارش دوربین خبر،
 سردار «عبدالله ملکی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران از شناسایی پیکر شهید «مسعود نداف گیلان‌نژاد» از شهدای شهرستان چالوس خبر داد و اظهار داشت: پیکر این شهید بزرگوار طی عملیات مین زدایی در منطقه شرهانی دهلران توسط کمیته جستجوی مفقودین و یگان مین زدایی تفحص شد.
وی با اشاره به کشف پلاک و عکس‌هایی از شهید، گفت: همچنین کشف قمقمه نیمه آب این شهید پس از 30 سال یکی از نکات زیبای این تفحص بود.
ملکی با بیان اینکه عملیات تفحص برای سایر اعضاء شهید انجام شد و نهایتا شناسایی شهید به روش DNA انجام شد، افزود: پیکر این شهید در روزهای آینده از معراج الشهدا به استان منتقل خواهد شد.
وی زمان وداع با پیکر شهید را چهارشنبه 24 بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مهدیه چالوس اعلام کرد و گفت: همچنین مراسم تشییع پیکر شهید پنجشنبه 25 بهمن ماه ساعت 9 صبح از مقابل سپاه چالوس به سمت آرامگاه شهدای یوسف رضای چالوس برگزار خواهد شد.
ملکی عنوان کرد: شهید مسعود نداف گیلان نژاد فرزند رضا اعزامی از چالوس و از سربازان تیپ 37زرهی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که در تاریخ 1/4/46 متولد شد و در تاریخ 21/4/67 در منطقه شرهانی به شهادت رسید.
انتهای پیام/


شناسایی پیکر سرباز شهید «مسعود نداف گیلان‌نژاد»لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : شناسایی پیکر سرباز شهید «مسعود نداف گیلان‌نژاد»

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir