امروز چهار شنبه 07 آبان 1399 ساعت 01:12:47

دوربین خبر

کد مطلب : 29934 -تاریخ انتشار : یکشنبه 28 بهمن 1397 -ساعت : 14:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اهدا نشان ویژه شایستگی ایسفا در نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش

اهدا نشان ویژه شایستگی ایسفا در نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش

به گزارش دوربین خبر،

رییس هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران از اهدای نشان ویژه شایستگی ایسفا در نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش به بهترین فیلم خبر داد.

مهدی بوستانی شهربابکی رییس هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران با اشاره به اهدای جایزه ایسفا در جشنواره فیلم وارش به بهترین فیلم اظهار کرد: نشان یا مدال ایسفا در جشنواره های معتبر که در طول سال برگزار می شوند اهدا می شود و جشنواره وارش یکی از این رویدادهای معتبر است.

وی با اشاره به اهدای جایزه ایسفا به بهترین فیلم در جشنواره هایی همچون فیلم کوتاه تهران که به عنوان یکی از رویدادهای مهم بین المللی فیلم کوتاه محسوب می شود عنوان کرد: ایسفا در تمامی این جشنواره ها تیم های داوری ۳یا ۵ نفره دارد که این داوران فیلم های کوتاه بخش تجربی و داستانی را می بینند سپس یک فیلم را به عنوان برگزیده خود انتخاب می کنند.

رییس هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه توضیح داد:  امسال که جشنواره  وارش پس از چندین سال توقف دوباره به جریان افتاده تصمیم گرفتیم در این جشنواره هم که جشنواره ی بین المللی و مهمی است این نشان را به فیلم کوتاه برگزیده (از نظر هیات داوران ایسفا) اهدا کنیم.

بوستانی شهر بابکی تاکید کرد: نشان ایسفا با توجه به اعتبار و نام صنف فیلم کوتاه جایزه ای مهم محسوب می شود و در رویدادهای معتبر این نشان به برترین فیلم اهدا خواهد شد.

وی گفت: داوران برای اهدای نشان ایسفا به شکل تخصصی فیلم های رسیده به بخش رقابتی جشنواره بین المللی فیلم وارش را رصد کرده و در نهایت برترین فیلم انتخاب می شود.

«نهمین جشنواه بین المللی فیلم وارش» اردیبهشت 98 به دبیری مهدی قربانپور در استان مازندران برگزار خواهد شد.


اهدا نشان ویژه شایستگی ایسفا در نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارشلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اهدا نشان ویژه شایستگی ایسفا در نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir